Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів

Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Ексклюзив
Читать на русском

Кореспондент APnews поспілкувався з машиністом київського метрополітену Максимом Ковалем і дізнався, як працює підземка зсередини.

Київським метрополітеном щодня користуються більше мільйона людей. З раннього ранку і до самої ночі поїзди метро везуть киян і гостей столиці на роботу, навчання, в гості або додому. Столична підземка, по суті, є головним і найшвидшим громадським транспортом міста і завжди працює чітко, як швейцарський годинник. Ну а головними "гвинтиками", на яких тримається весь механізм столичного метро, ​​звичайно ж є машиністи.

Кореспондент APnews поспілкувався з машиністом київського метрополітену Максимом Ковалем і дізнався, як працює підземка зсередини.

Скільки і де потрібно вчитися, щоб стати машиністом метро?

Вчимося ми у техшколі у ​​нас є своя школа машиністів. Курс навчання займає приблизно 8 місяців. Після чого проводиться стажування і здаються іспити, як у техшколі, так і при депо. Тобто, після основного навчання, потрібно ще десь 2 місяці провчитися при депо.

Стажування проходимо і після техшколи і під час навчання там. Після здачі іспитів у техшколі ми проходимо стажування вже безпосередньо на тій лінії, на якій будемо працювати.

Чи було хвилююче виводити складу з депо в перший раз?

Так, в перший раз завжди у всіх такий легкий мандраж. Руки потіють, тому що все-таки страшно. Спочатку, так, всім страшнувато.

На який раз це вже стало буденністю?

У всіх по різному. У мене, скажімо, швидко пройшло хвилювання, у когось трохи пізніше це сталося. Але взагалі, це не займає якийсь великий період часу.

У скільки машиніст приходить на роботу в першу зміну?

Найперші ранкові зміни у нас починаються на 6:30. Тобто розраховується, що вже в цей час міський громадський транспорт їздить.

Крім того, у нас є так звані нічні зміни, коли ми в ніч заступаємо і з ночі ми відкриваємо рух перших поїздів.

На скільки доводиться приходити на нічну зміну?

По різному. Є на 18:00, а є рання нічна зміна - на 16:00.

Як вирішуєте, хто буде працювати в новорічну ніч?

Це вирішуємо не ми, це вирішують нарядники, які рахують нам години і виставляють зміни. Це все закладається в комп'ютер і спеціальна програма обчислює кому яка зміна потрапить. У нас плаваючий графік. Я сьогодні можу з ранку працювати, завтра - ввечері, післязавтра в ніч, а потім знову з ранку. Або можу три зміни ранкові відпрацювати і піти на вихідний, а потім в ніч.

Тобто не виходить за кілька місяців прорахувати чи будете працювати на Новий рік?

Ні, так не виходить. Можемо тільки розрахувати, як будемо працювати в наступному місяці. В кінці місяця дається графік на наступний місяць. Ось я знаю, як буду працювати на місяць вперед.

Чи існує "секретне" урядове метро або "метро-2", як його ще називають?

Ну знаєте, думаю, що можливо воно і є, але на то воно секретне, що про нього ніхто не знає. А є воно точно чи ні, це треба у уряду питати.

Чи правда, що тунелі спроектовані таким чином, що поїзд половину шляху їде вниз для економії електроенергії?

Ні, не скрізь. Взагалі планування шляхів йде не таким чином. Платформи на станціях, так, йдуть з ухилом, щоб йшов стік води.

Що роблять машиністи, якщо під час роботи дуже сильно захотілося в туалет?

Ну, у нас є резервний машиніст, можна попросити, щоб надали резервного машиніста. Тоді він сідає в твій рухомий склад, а ти відповідно йдеш в туалет.

Не буває таких випадків, як кажуть, що машиніст може відкрити двері кабіни прямо під час руху і сходити в туалет на ходу?

Немає такого, немає.

Чи впливає постійно підвищений тиск на самопочуття і на здоров'я машиністів?

Звичайно впливає. Скажімо, це може не стільки саме тиск. Ми ж постійно під землею знаходимося, це знову-таки і нестача кисню і світлові перепади. Тобто, я їду в тунелі - темно-темно, потім станція і різке світло. Все це впливає на здоров'я в будь-якому випадку.

Як це компенсує метрополітен?

У нас йде так звана доплата "за шкідливість".

Перед тим, як вирушити в дорогу, які медичні перевірки проходить машиніст?

Перед заступанням на роботу ми проходимо фельдшера: міряється тиск, пульс, температура вимірюється. Якщо є підозра на вживання алкоголю, то дихаємо в трубочку.

Тобто якщо я проходжу медогляд і у мене, наприклад, підвищений тиск, то до роботи мене ніхто не допустить. Мене усувають і або я їду до лікаря і він мене оглядає, або ж їдемо на експертизу, в залежності від ситуації.

Чому метро іноді зупиняється в тунелі?

У нас є робочі - люди, які займаються шахтами, оглядом шляхів. Періодично треба таких робочих "підвозити". Ми їх забираємо на станції і висаджуємо в тунелі. Тому і робимо такі зупинки.

Бувають і зупинки з технічних причин. Наприклад, інший склад ще не пішов зі станції, а я вже відправився на перегін, я ж не можу приїхати на станцію, поки там стоїть інший поїзд. Такі ситуації теж бувають. Але в основному все-таки такі зупинки пов'язані саме з висадкою робітників. Намагаємося в тунелі з пасажирами не зупинятися.

Що робити людині, яка на станції впала на рейки?

У нас є на станції жолоби спеціальні. Тобто, якщо людина впала - вона повинна лягти в цю канаву. І не намагатися вилізти самостійно. Ти ж не знаєш, коли поїзд прийде і на якій швидкості буде заїжджати на станцію. На деяких станціях у нас в'їзд з "кривої", тобто машиніст може просто не встигнути зреагувати. Тому найкраще рішення - лягти і лежати в жолобі і чекати поки тебе витягнуть. Не забувайте - у нас висока напруга. Самостійно вибиратися теж не варто. Можна зачепитися ногою за контактну рейку. А людина, яка чіпляється за контактну рейку - це труп. Є станції в яких жолобів немає, це нові станції, там розраховано, що можна стати під стінку.

Чи є у машиністів улюблені поїзда?

Ні, такого поняття, як "улюблені" нету. Склади, як склади.

Навіть прізвиська не даєте?

Саме складам прізвиська не даємо. Але даємо прізвиська серіям поїздів, за зовнішнім виглядом. Є наприклад поїзд з круглою кабіною - це може бути "акваріум", внизу жовтий бампер - це може бути "жовторотик", в такому плані. Є ще "їжачки", "самураї" або "пилососи", є "челленджер", "сніжинка".

Ким хотіли стати в дитинстві і чому стали машиністом?

Ось я в дитинстві хотів стати машиністом і став ним. Домігся свого. Про метро, ​​звичайно, на початку не думав. Думав на залізницю піти але став саме машиністом метро.

Опишіть свою першу поїздку в метро в якості машиніста?

Ох, давно вже було. Мандраж звичайно був, страшнувато було. Але потім пару перегонів і потихеньку-потихеньку увійшов в ритм.

Який максимальний відступ від графіка може дозволити собі машиніст?

Ну, в піковий час у нас інтервал прибуття на станцію - 1:30. Це самий мінімальний інтервал, який дозволяє наша система. Будь-яке відхилення від графіка йде за рахунок інтенсивності руху. Тобто ми повинні дотримуватися плюс-мінус 30 секунд від розкладу.

Який може бути кар'єрний ріст у машиніста метро?

Машиніст третього класу, машиніст другого класу, машиніст першого класу, машиніст-інструктор, заступник начальника цеху по експлуатації, начальник депо, начальник служби. Тобто ніяких особливих обмежень кар'єрного зростання немає, головне, щоб дозволяла освіта.

Особисто ви куди плануєте переходити після роботи машиністом?

Ну поки що машиністом, потім можна і машиністом-інструктором. Тобто є до чого рости. Хочеться звичайно підвищення.

Як розподіляють поїзда метро по лініях, чому деякі поїзди "ночують" в тунелях?

Розподіл йде згідно з графіком руху. Майже всі поїзди ночують в депо, а невелика частина, для того, щоб врівноважити рух перших поїздів, що виїжджають з протилежних кінцевих станцій. Наприклад, якщо у нас депо на "Героїв Дніпра", з ранку звідси виїжджають потяги і щоб рух був рівномірним, кілька поїздів ночують на "Теремках" і виїжджають звідти.

Чи впливає робота машиністом на психіку?

Ну, певний вплив на здоров'я є, так. Все-таки бувають і стресові ситуації. Різні бувають випадки і несправності теж. Воно все впливає звичайно. Машиністи ж теж не залізні, вони теж люди.

Як часто пасажири зв'язуються з машиністом по внутрішньому зв'язку і що просять / говорять?

В основному зв'язуються, якщо людині стало погано у вагоні. Або вимагають працівника поліції.

Якщо людині стало погано в метро на перегоні і з вами зв'язалися пасажири по внутрішньому зв'язку, що в таких випадках робить машиніст?

Ми доповідаємо диспетчеру, а пасажирам радимо вивести людину на платформу на наступній станції. І вже чергова по станції буде далі з ним розбиратися. Тому що ми ж не можемо зупинити все метро через те, що людині стало погано у вагоні. Тобто, його простіше вивести з вагона і не зупиняти рух. Такі випадки були, так. Просимо людей надати людині допомогу і вивести його на платформу, ну і швидка буде точно знати, куди їй їхати.

Скільки в середньому отримує машиніст?

На хліб з маслом вистачає. Ще й на варення буває вистачає.

Дружите з машиністами інших ліній метро і чи бувають у машиністів улюблені лінії?

Улюблених ліній можна сказати немає, тому що ми майже завжди працюємо на одній і тій же лінії. Тобто, коли приходимо з техшколи на якусь лінію ми вже на ній і працюємо потім. А з іншими машиністами так, дружимо, тому що все-таки перетинаємося, та й вчилися разом. У нас навчання проходить не обов'язково тільки з одного депо, а з усіх трьох.

Машиністів перекидають з одного депо на інше рідко. Це буває в основному за бажанням машиніста. Якщо йому важко добиратися на одну лінію, то він може, за погодженням з начальником депо, перейти на іншу.

Чи бували у вас неприємні історії, потрапляв хтось під ваш поїзд?

У мене, слава богу, немає. За мною, за поїздом колись падав, було таке. Але взагалі такі випадки бувають, так.

Яку роботу після такого проводять з машиністом, чи відправляють до психолога?

Як правило після такого машиніст йде до невропатолога. Але все залежить від стану машиніста. Якщо він нормально себе почуває, то може і не йти нікуди.

Чи бувало таке, що машиніст звільнявся після таких випадків?

Не пригадаю такого випадку, якщо чесно. Знаю, що були такі випадки на залізниці, але у нас не пригадаю.

Чи забобонні машиністи, які у вас є прикмети?

Дуже забобонні. Обереги носимо, іконки, хрестики. Якихось особливих прикмет немає. Буває, звичайно, якщо склад часто ламається, то звичайно, не хочеться на ньому працювати. Буває прикмета, що у людини може піти смуга невдач: один склад поламався, другий поламався і так десь протягом тижня, а то і місяця, не "пре" йому, не його місяць.

Що машиніст робить, якщо склад зламався на перегоні?

Ми проводимо спеціальні заняття - аварійні гри - спеціально, щоб навчиться усувати несправності і якомога швидше зняти склад з лінії. Або усунути несправність.

Чи бували випадки, коли доводилося на станції висаджувати всіх пасажирів і їхати в депо?

Так, бували, такі випадки бувають. Якщо склад не забезпечує безпеку, як я далі можу везти людей?

Як дезінфікують поїзда під час пандемії коронавируса?

Ну взагалі по заїзду в депо це відбувається. Тобто протираються і дезінфікуються поручні, сидіння. Приблизно раз у 8 годин склад повинен проходити дезінфекцію.

Чи бували якісь містичні випадки під час вашої роботи?

Ні, такого особливо не було нічого. Буває містика якась: склад не працює, знімаєш його в депо, а він раз і заробив. Ось це ось містика!

Якими б поїздами хотіли поліпшити рухомий склад, може з інших країн?

Знаєте, для того, щоб так вибрати треба, щоб машиніст подивився, сів, відчув, що він "на складі" і він скаже: "ось це ось зручно, а це ось немає". У нас не зовсім правильно зроблена система. Тому що у нас інженери, які проектують склади, не завжди прислухаються до думки машиністів. З боку ремонту для себе вони роблять зручно, але тим людям, які саме експлуатують ці потяги не все подобається.

Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Погляд з середини. Машиніст метро Києва - про забобони, "секретну" лінію та прізвиська поїздів
Лукашенко став токсичним не тільки для Білорусі, але й для РФ - політолог
До послаблення карантину в Україні не готові 14 регіонів

Новини партнерів