"Ми не бариги і не козли": ФОПи звернулися до Зеленського зі своїми вимогами - відео

"Ми не бариги і не козли": ФОПи звернулися до Зеленського зі своїми вимогами - відео
Ексклюзив
Читать на русском

Підприємці вимагають забезпечення реалізації права на працю.

Голова руху "SaveФОП" Сергій Доротич від імені всіх протестуючих підприємців на майдані Незалежності звернувся до президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє кореспондент APnews з місця події.

Зокрема, у своїй промові "ватажок" ФОПів наголосив на тому, щоб їх рух називали "податковим майданом". Також підприємці наполягають на скасуванні локдауну в Україні, який влада планує ввести з 8 по 24 січня, і забезпечення реалізації права на працю.

"Президенте України, від імені руху "saveФОП", від імені всіх учасників нашого протесту з права і свободи в Україні, за право на підприємництво і право на працю, звертаюся до вас з проханням втрутитися в ситуацію і наполегливо вжити заходів для термінового розгляду Верховною Радою і прийняття законопроектів 3853-1, 3853-2, 3993, які зареєстровані у ВР, а перші два навіть пройшли комітет з питань фінансів, податкової та митної політики. Зібрана петиція, 25 000 під петицією за законопроект 3853-1.

Ми просимо вжити заходів, щоб фракція "Слуги народу", голова Верховної Ради, виніс на розгляд зазначені законопроекти. Щоб було розглянуто проект постанови, який було напрацьовано 16 листопада, щоб не було допущення зловживань кабінетом міністрів під час прийняття локдауну, обмеження чи карантину.

Ми просимо вас вжити всіх заходів як гарант Конституції. І закликаю всіх – давайте ми дамо меседж усім українцям. Що ми тут не бариги, не козли, ми – України вірні сини.

Я пропоную, щоб від сьогоднішнього дня, якщо ми з вами ухвалимо таке рішення, наш супротив називався "податковий майдан saveФОП" – за конституційні права та свободи. Для того, щоб всі обездолені, незважаючи на те, чи він пенсіонер, чи вчитель, чи лікар, чи військовослужбовець, чи студент, чи може навіть правоохоронець – ми тут стоїмо за конституційні права і свободи", - підкреслив Сергій Доротич.

Як раніше повідомляв APnews, на Майдані ФОПи погрожують почати захоплювати будівлі разом з радикалами, щоб "прогнати владу".

Детальніше про те, як проходить мітинг ФОПів можна прочитати в Telegram-каналі APnews.

Новини партнерів

В Україні будуть продавати антибіотики тільки через електронні рецепти
Тисячі ФОПів маршем йдуть до офісу Зеленського - онлайн трансляція