"Ми – люди слова": Зеленський поскаржився Макрону і Меркель на Росію, яка блокує обмін полоненими

"Ми – люди слова": Зеленський поскаржився Макрону і Меркель на Росію, яка блокує обмін полоненими
Читать на русском

Зеленський наголосив, що Україна подала списки на обмін, а інша сторона - ні.

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з лідером Франції і канцлером Німеччини поскаржився на те, що російська сторона блокує роботу КПВВ на Донбасі, в тому числі й нових, які відкрила Україна. Також Зеленський заявив, що Росія перешкоджає процесу обміну полоненими.

Про це президент України розповів на брифінгу у Єлисейському палаці, передає APnews.

Зеленський наголосив, що Україна подала списки на обмін військовополоненими, а протилежна сторона - ні.

"Наша сторона виконує все крок за кроком. Ми - люди слова, ми відкрили всі КПВВ для гуманітарної допомоги цивільним людям, які живуть на контрольованій владою частині української території чи на тимчасово окупованій території для їх пересування, для гуманітарної допомоги.

На сьогодні та сторона (ред. – російська) заблокувала КПВВ. Вона дуже рідко їх відкриває, тільки для гуманітарних вантажів. Люди не пересуваються завдяки новим КПВВ. Ця поведінка незрозуміла.

Друга частина – це обмін полоненими. Ми передали списки на обмін полоненими "всі на всіх" ОБСЄ, я про це сказав пану Макрону і пані Меркель. Списки з боку Росії і з боку сепаратистів передані ОБСЄ не були", - підкреслив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Путін не приєднався до обговорення обстрілів на Донбасі з Макроном і Меркель і Зеленським.

Новини партнерів

У Києві на одній з вулиць запрацювала автофіксація порушень правил паркування
У Німеччині відреагували на "французькі переговори" з Зеленським і закликали виконувати "Мінські угоди"