Метро можуть відкрити раніше четвертого етапу, ризики інфікування там - вигадки чиновників, - Кава

Метро можуть відкрити раніше четвертого етапу, ризики інфікування там - вигадки чиновників, - Кава
Ексклюзив
Читать на русском

Екс-заступник очільника Мінінфраструктури заявив, що проблема пересування населення в уряді ніяким чином не вирішується.

Метрополітен запрацює на четвертому етапі виходу із карантину. Про це неодноразово говорили представники влади. Проте, враховуючи послаблення карантинних обмежень урядом, у громадян з’явилася гостра необхідність пересуватися містом, а от можливість це робити, не витрачаючи шалені кошти на таксі – ні.

Редакція APnews поспілкувалася з колишнім заступником міністра Інфраструктури Олександром Кавою, щоб дізнатися, чи варто розраховувати на те, що уряд розпорядиться збільшити кількість наземного транспорту через закриття метро і тим самим полегшить життя українців.

В ексклюзивному коментарі екс-заступник очільника Мінінфраструктури заявив, що проблема пересування населення в уряді ніяким чином не вирішується і додатковий транспорт на маршрути виходити не буде.

"Проблема абсолютно ніяк не вирішується. Це некоректне, волюнтаристське рішення влади. Вони просто перекладають проблему на плечі простих громадян, тому ніяких додаткових маршруток або збільшення кількості наземного транспорту не передбачається і, по суті, наша влада, як завжди, залишає громадян наодинці з проблемами, які ця ж влада і створила", - наголосив Кава.

На його думку, рішення влади про обмеження кількості осіб в громадському транспорті, не беручи до уваги сам тип цього транспорту, - є некоректним і непрофесійним. Через це, за його словами, збільшився попит на пересування за допомогою таксі.

"Ми ж бачимо, як ситуація діяла в попередні періоди. Тоді, коли у всіх європейських країнах ніхто не припиняв роботу ні міжміського, ні міжрегіонального транспорту, тобто, все працювало, влада навпаки докладала зусилля, щоб мінімізувати потребу громадян в переміщеннях. Ті, кому це необхідно було, без проблем могли їздити в поїздах, автобусах і в міському транспорті, включаючи метрополітен. Українська ж влада пішла за методом найменшого опору.

Спочатку обмежили кількість пасажирів, які можуть знаходиться в транспорті. При цьому, рішення було абсолютно некоректним, оскільки обмеження було спочатку 10 чоловік на один транспортний засіб, не враховуючи те, що є маршрутки з довжиною кузова в сім метрів, а є тролейбуси-гармошки з довжиною кузова 18 метрів. І звичайно 10 осіб в одному і в іншому випадку, як кажуть в Одесі, - дві великі різниці.

Потім же це рішення було переглянуто в бік збільшення кількості пасажирів до половини від сидячих місць, але кількість транспортних засобів на маршрутах ніхто не збільшував. Відповідно, попит на поїздки на таксі виріс дуже сильно для тих, у кого немає власного автомобіля, оскільки влада просто позбавила громадян можливості переміщатися по місту, навіть у разі крайньої необхідності", - резюмував екс-заступник міністра інфраструктури.

Коментуючи ймовірність запуску метрополітену раніше, ніж на четвертому етапі виходу із карантину, Олександр Кава заявив:

"Я думаю, цілком можливо, що буде прийнято і раніше (ред. - ніж на четвертому етапі виходу з карантину рішення про відновлення роботи метро), оскільки ніяких проблем з роботою метрополітену немає. Тобто, це все домисли окремих некомпетентних чиновників, що в метрополітені є якийсь ризик для інфікування.

Навпаки - система вентиляції в метрополітені розроблена таким чином, що там повітряні потоки дуже швидко переміщуються. Влада повинна була докласти зусиль, щоб мінімізувати потребу громадян в поїздках, але ні в якому разі не позбавляти їх можливості переміщатися по місту".

Як повідомляв APnews, головний санлікар Ляшко пояснив, коли Україна зможе відкрити кордони.

Новини партнерів

Раді запропонували продовжити податкові пільги через карантин
НАБУ закрило одну зі справ арештованого Гримчака