"Мерзотник і махровий ідіот": Аваков закликав виключити Фокіна з ТКГ

"Мерзотник і махровий ідіот": Аваков закликав виключити Фокіна з ТКГ
Читать на русском

Аваков підкреслив, що "їх там немає" - це слова президента Росії Володимира Путіна, а не представника України

Голова Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков піддав критиці заяви першого заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Вітольда Фокіна про відсутність підтверджень війни Росії проти України на Донбасі. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Авакова.

"Фокін, на війні, якої, як ви говорите, немає, загинули тисячі наших солдатів і цивільних. Скажете це сім'ям загиблих від російських "Градів" під Савур-могилою і Іловайськом!? Мерзотник. Слова Фокіна за останні тижні завдають колосального збитку для країни і приносять біль і гнів у серця українців", - зазначив він.

Аваков підкреслив, що "їх там немає" - це слова президента Росії Володимира Путіна, а не представника України. Також він виступив за негайне виключення Фокіна з переговорного процесу з Донбасу.

"Махрового ідіота не можна ховати за старістю. Негайно гнати, як мінімум знову на пенсію", - додав Аваков.

Як повідомляв APnews раніше, заступник представника України в Тристоронньої контактній групі Вітольд Фокін під час виступу в Раді знову заявив, що амністія на Донбасі повинна бути загальною, а головний винуватець конфлікту на сході України - п'ятий президент Петро Порошенко.

Нагадаємо, що заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську Вітольд Фокін наразі не бачить доказів, що на Донбасі відбувається війна між Україною та Росією.

Азербайджан відмовився від подальших переговорів з Вірменією
У Харківській облраді спалах COVID-19, хворіють 20 осіб

Новини партнерів