Меркель відмовилася публічно вакцинуватися препаратом AstraZeneca

Меркель відмовилася публічно вакцинуватися препаратом AstraZeneca
Читать на русском

За словами канцлера, вона не потрапляє ні в одну групу, рекомендовані AstraZeneca

Канцлеру Німеччини запропонували публічно вакцинуватися, щоб подати приклад своїм громадянам. Однак Ангела Меркель відкинула пропозицію отримати вакцину AstraZeneca в прямому ефірі.

Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю Frankfurter Allgemeine.

Під час інтерв'ю німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Ангелі Меркель запропонували ідею публічної вакцинації від AstraZeneca, проте канцлер не підтримала цю пропозицію, посилаючись на свій вік:

"Мені 66 років, тому я вже не потрапляю в групу вакцинації, рекомендованої AstraZeneca", - пояснила свою позицію Меркель.

Компанія AstraZeneca рекомендує своє щеплення від Covid-19 віковій категорії до 65 років, яку Ангела Меркель вже переступила. Редакція німецького видання подала ідею вакцинуватися іншим препаратом, однак і від цієї пропозиції Меркель відмовилася. За її словами, вона не потрапляє ні в одну першочергову групу вакцинації, позаяк її робота не настільки важка, в порівнянні з вчителями:

"Мені здається, було б краще спочатку вакцинувати ті групи людей, які не можуть зберігати дистанцію на роботі. Під час інтерв'ю ми можемо сидіти далеко один від одного, а ось вихователь дитячого садка або вчитель не може цього зробити. Це саме ті люди, які повинні пройти етап вакцинації раніше за мене".

Коментарі Меркель щодо вакцинації прозвучали після онлайн-зустрічі лідерів ЄС, які пообіцяли швидке і якісне впровадження вакцин на тлі нових штамів Covid-19. Жителі Німеччини стартували свою вакцинацію препаратом від AstraZeneca, проте розгортання проходить не в особливо швидких темпах через раптову стриманість самих німців.

За даними Інституту Роберта Коха, в Німеччині зареєстровано 2 424 684 підтверджених випадки Covid-19 і 69 519 смертельних випадків, але при цьому понад 1,4 мільйона доз знаходяться на зберіганні, а не використовуються за призначенням.

Раніше APnews також повідомляв, Європейське агентство по боротьбі з шахрайством отримало інформацію про те, що кілька країн ЄС закупили 900 мільйонів доз підроблених вакцин від Covid на суму 15,53 мільярда доларів.

Новини партнерів

"Слуги народу" на 8 березня полетять до Туреччини для роботи та відпочинку
У Тбілісі колони людей вимагають звільнити арештованого главу партії Саакашвілі і блокують вулиці - фото