Мережко повідомив про спробу Росії зірвати мінський процес

Мережко повідомив про спробу Росії зірвати мінський процес
Читать на русском

Мережко розповів, що все, що відбувається на Донбасі, робиться або за наказом, або за згодою президента Росії

Російська Федерація намагається зірвати мінський процес, а заяви президента Росії Володимира Путіна налаштовані критично до Мінська. Таку заяву зробив голова парламентського комітету з зовнішньої політики Олександр Мережко в інтерв'ю РБК-Україна.

Відповідаючи на питання про те, чи був досягнутий прогрес на нормандській зустрічі, який би зробив можливим наступний саміт в якійсь осяжній перспективі, Мережко відповів: "Якщо говорити про мою суб'єктивну думку, то раніше була відносна тиша на фронті, але в останні дні посилюється агресивна поведінка російських окупаційних військ".

Крім того, він розповів, що ці війська перебувають під контролем Кремля, а все, що відбувається, робиться або за наказом, або за згодою президента Росії.

"Це в певному сенсі спроба зірвати мінський процес, і заяви Путіна також налаштовані критично до мінського процесу. Росія може поводитися відносно спокійно тільки під потужним тиском інших країн, США, Європи, під тиском санкцій. Якщо її залишити без цього, градус їх агресивності завжди підвищується", - підкреслив Мережко.

Як повідомляв APnews раніше, Єрмак назвав строки повернення полонених українців з території ОРДЛО.

Новини партнерів

В Україні підтверджено два нових випадки зараження коронавірусом
У евакуйованих з Італії українців не виявили коронавірус, - МОЗ