Мер Броварів назвав можливу причину масової перестрілки у місті

Мер Броварів назвав можливу причину масової перестрілки у місті
Читать на русском

Він вказав на те, що між Київською ОДА та мерією відсутній діалог

Мер міста Бровари Ігор Сапожко прокоментував стрілянину у місті, яка сталася зранку 29 травня. За його словами, конфлікт стався через відсутність діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією. Про це APnews повідомляє з посиланням на його заяву.

Як пояснив мер, Київська міська обласна державна адміністрація ігнорувала їх звернення про створення нового експрес-маршруту, натомість продублювала вже існуючий маршрут.

“Хочу зазначити, що всі міжміські маршрути затверджує Київська обласна державна адміністрація. Ми неодноразово звертались до керівника області та начальника управління інфраструктури КОДА з офіційними листами та зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмашу до метро Лісова через Окружну дорогу. Всі звернення були проігноровані. Замість цього обласна адміністрація створила та затвердила інший маршрут, який повністю дублює вже діючий”, - написав Ігор Сапожко.

На думку мера, через відсутність діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією, ситуація загострювалась кожного дня, що і могло призвести до перестрілки.

Раніше APnews писав, що під час перестрілки постраждали три людини, поліція відкрила справу.

Читайте також:
Мер Броварів назвав можливу причину масової перестрілки у місті

Новини партнерів

Стрілянина в Броварах: керівництво Нацполіції Вінницької області усунули
Заробітчани знову виїжджають за кордон, а не шукають роботу в Україні - Смолій