Менше 5 хвилин на співбесіду – співробітників у БЕБ хочуть набирати шляхом "швидких побачень"

Менше 5 хвилин на співбесіду – співробітників у БЕБ хочуть набирати шляхом "швидких побачень"
Читать на русском

За дев'ять днів члени комісії проведуть 900 співбесід.

Набір співробітників у Бюро економічної безпеки проводитиметься шляхом "швидких побачень" - адже на одного кандидата члени комісії витрачатимуть менше ніж п'ять хвилин. Про це APnews повідомляє з посиланням на журналіста Василя Апасова, який звернув увагу на заяву конкурсної комісії для БЕБ.

Так, в офіційному Telegram-каналі комісії повідомили, що конкурс стартує 10 листопада о 08:00 та триватиме до 18 листопада. Враховуючи, що конкурсна комісія працюватиме без вихідних, щодня її членам доведеться проводити співбесіди із сотнею кандидатів.

Річ у тому, що всього до інтерв'ю було допущено 900 осіб, які загалом подали 2 450 заяв на 26 вакантних посад для держчиновників категорії "В". І ось тут постає питання – наскільки ефективними будуть такі співбесіди?

Василь Апасов нагадує, що урядовці неодноразово обіцяли запустити нове Бюро до кінця жовтня. І як це зробити - адже на цей час до цього запуску ще нічого не готове.

"А тепер дивіться на цирк, комісія проводитиме 100 співбесід на день! Тобто беремо 8 годин роботи - це 480 хвилин. "Здрастуйте" і дозволити зняти верхній одяг - вже хвилини дві вийде", - зазначає Апасов.

Ще раз хочеться наголосити - йдеться про наймання держслужбовців, а не про простого секретаря. Залишається тільки захопитись тим, "які професіонали потрапили до комісії та РГК при БЕБ" - адже вони здатні менш ніж за п'ять хвилин визначити професійний рівень людини.

Раніше APnews повідомляв, що бюро економічної безпеки ще не почало працювати, але керівництво вже порушило власний регламент і закон. Також ми повідомляли, що ОАСК відкрив провадження через указ керівництва БЕБ про призначення складу РГК.

Новини партнерів

У Києві через COVID-штам "Дельта" госпіталізували 85 дітей, четверо – у реанімації
Зеленський скликає РНБО, щоб обговорити ситуацію на білорусько-польському кордоні – Данілов