"Мені сказали, що дозволи є": Alyona Alyona виправдалась за дрифт на Софійській площі

"Мені сказали, що дозволи є": Alyona Alyona виправдалась за дрифт на Софійській площі
Читать на русском

За її словами, це була не рекламна зйомка і не кліп.

Українська реперша Alyona Alyona виправдалася за участь у дрифті на Софійській площі в центрі Києва. За її словами, організатори заходу - компанія Red Bull - її запевнили, що всі дозволи у них є і міська влада повідомлена.

Про це APnews пише з посиланням на заяву артистки.

Вона заявила, що це не були зйомки реклами або її чергового кліпу. Її, як лідера думок, запросили знятися у відео до Дня незалежності разом зі світовим гонщиком.

"Мене всі запитують, що це було, тому я трошки поясню. По-перше, це не була зйомка реклами чи якогось мого кліпу тощо. Просто в Україну прилетів гонщик Конор Шанаган, який входить в топ-10 дрифтерів світу. І Red Bull разом з ним хотіли зняти відео, як нам сказали, До Дня незалежності. І вирішили підключити лідерів думок, одним із таких була я", - розповіла співачка.

Додала, що її роль полягала лише у катанні на дрифт-машині. При цьому її запевнили, що всі дозволи на проведення заходу отримані, а наслідки по завершенню ліквідують.

"Мене запевнили, що всі дозволи у них є і по закінченню цього всього приїдуть клінінгові машини, які все почистять. Дати вам відповіді я не можу, бо ні я, ні моя команда цього не організовували", - резюмувала Alyona Alyona та закликала всі питання задавати саме організаторам.

Раніше APnews писав, що в Києві на Софійській площі кілька спортивних автомобілів влаштували жорсткий дрифт. В результаті машини зіпсували й без того вбиту плитку: на дорозі залишилися чорні кола від шин. Незабаром в КМДА заявили, що дозволу не давали, а поліція відкрила кримінальну справу.

Новини партнерів

У Черкаській області молодик зірвав і спалив прапор України - тепер йому загрожує до 3 років в'язниці
НБУ випустить одразу 5 пам'ятних монет до Дня Незалежності України