"Мені не треба спілкуватись, я хочу пройти вперед": чоловік, який по воді прорвався в Гідропарк, поконфліктував з поліцією

"Мені не треба спілкуватись, я хочу пройти вперед": чоловік, який по воді прорвався в Гідропарк, поконфліктував з поліцією
Ексклюзив
Читать на русском

В результаті після тривалих суперечок з представниками Національної поліції, чоловік стрибнув у воду та переплив один з каналів Дніпра

Чоловік, який у понеділок, 6 квітня, вплав дістався до Гідропарку, встиг поспілкуватись зі співробітниками Національної поліції щодо перекриття мосту в Гідропарку. Про це повідомив кореспондент APnews.

Підійшовши до правоохоронців, чоловік спитав, чому він не може потрапити до Гідропарку, на що йому відповіли, що таке рішення затверджено постановою Кабінету міністрів України. Після цього чоловікові передали копію відповідного документу.

Не прочитавши постанову, чоловік почав далі переконувати поліцію, що має рацію.

"Це все добре, проте мені відома одна річ, що обмежувати мої конституційні права може тимчасово лише парламент, тобто лише Верховна Рада, а не Кабмін. Тобто це рішення є неправомірним, спираючись на Конституцію. Ви знаєте, що Конституція має установчий характер, її може тільки парламент обмежувати тимчасово або прийняти нову. Це сталося, прийняли нову Конституцію? Ні", - сказав чоловік.

Крім того, він заявив, що йому "не треба спілкуватись", і він просто хоче пройти далі.

"Мені не треба з ними спілкуватись, я хочу пройти вперед. За статтею 33 Конституції України "Про вільне пересування", ось, що я хочу здійснити, як буде далі, що написано в постанові Кабінету міністрів, якщо це не було ухвалено Верховною Радою, мене це мало цікавить", - додав чоловік.

Надалі він почав йти вперед, ігноруючи співробітників поліції, які зупиняли його.

"Я йду вперед, я користуюсь своїм конституційним правом, що я не так роблю?", - спитав чоловік у відповідь на питання поліції, що він робить та куди намагається пройти.

"Ви хто, ви слідчий? Ви мене питаєте, бо я затриманий? Чому я вам повинен розповідати?", - додав він.

Співробітники поліції повторювали, що є закон, є постанова Кабінету міністрів та введенні обмеження у зв’язку з карантином через поширення коронавірусу. Проте чоловік продовжував казати, що це правоохоронці порушують закон та не дотримуються норм Конституції. Крім того, чоловік звинуватив поліцію у тому, що вона виконує "злочинні накази".

В результаті після тривалих суперечок з представниками Національної поліції, чоловік стрибнув у воду та переплив один з каналів Дніпра.

Як раніше повідомляв APnews, поліцейські в Києві у понеділок, 6 квітня, перекрили міст в Гідропарку, який веде на спортивний майданчик.

Новини партнерів

У Вінницькій області підліток викрав Lexus у матері та вбив двох друзів у ДТП
Квиток додому до $ 5000, а гроші закінчуються: українські альпіністи застрягли в карантинному Непалі