Меланія Трамп випустить автобіографічну книгу про "залаштунки" Білого Дому

Меланія Трамп випустить автобіографічну книгу про "залаштунки" Білого Дому
Читать на русском

Дональд Трамп підтримує свою дружину в переговорах з видавництвами, повідомляє джерело з Білого Дому

Перша леді США отримала пропозицію написати автобіографію про 4 роки життя в Білому Домі. Вихід власної автобіографічної книги Меланії Трамп проллє світло на важливу частину її життя - час каденції її чоловіка Дональда Трампа, про це повідомляє APnews з посиланням на El País.

Меланія Трамп одна з найзагадковіших і найсуперечливіших перших леді США. Навколо її персони завжди виникало безліч запитань, відповіді на які люди намагалися знайти в книгах "Меланія і я" Уінстона Уолкоффа і "Мистецтво її угоди" Мері Джордан. Тому можлива книга про її життя стане абсолютним бестселером не тільки в США, але й у всьому світі. За час каденції свого чоловіка вона майже не давала інтерв'ю і поводилася досить відсторонено з Трампом під час публічних виступів. Неодноразово журналісти помічали ситуації, які вказували на їх напружені відносини.

В одному з небагатьох інтерв'ю Меланія описала себе як найзмученішою людиною у світі:

"Я знала про коментарі, які лунали в мій бік. Найчастіше вони були сфабриковані та болючі, але я терпіла. Я сильна і не забуваю про свої пріоритети", - заявила Меланія під час інтерв'ю ABC у 2018 році.

Всупереч тому, що все ще перша леді США жорстко розкритикувала книгу свого колишнього помічника, назвавши його шахраєм, який зовсім не знає її, це висловлювання повністю підтверджує слова Уолкоффа в книзі "Меланія і я":

"Трамп чудово знає на кому одружився. Меланія знала на що йде, він теж".

У публікації колишнього помічника було описано багато особистих подробиць, які відбувалися в Білому Домі. Наприклад, було заявлено, що президентська пара спить в окремих кімнатах і основні умови розлучення Меланії та Дональда, при якому їх єдиний спільний син Беррон отримає відсоток від статку батька в розмірі 2,1 мільярда євро, згідно з вересневими оцінками Forbes. Уінстон Уолкофф описав відносини між Меланією і Дональдом Трампом "комерційним шлюбом", а плітки про їхнє розлучення після програшу Трампа на президентських виборах тільки посилили цю заяву.

Мері Джордан, журналістка Washington Post, у червні 2020 року опублікувала біографію Меланії під назвою "Мистецтво її угоди". Книга розповіла про шлюбний договір між Трампом і Меланією, покупку двокімнатної квартири в Вежі Трампа і спадщину його сина.

Публікація книги дала б Меланії Трамп можливість заробити власні гроші та здобути фінансову незалежність від Дональда Трампа, що є ще одним приводом для розлучення.

Раніше APnews повідомляв, що чинний президент США Дональд Трамп оголосив умову передачі Білого Дому Джо Байдена.

Новини партнерів

Російській телеведучій Світлані Чебан заборонили в'їзд в Україну на три роки
Схоже на рекорд: Поліція конфіскувала автомобіль через 30 секунд після покупки