Медведєв провів зустріч з новим прем'єром Мішустіним

Медведєв провів зустріч з новим прем'єром Мішустіним
Читать на русском

Колишній прем’єр-міністр РФ побажав новому главі уряду Михайлу Мішустіну досягнення максимальних успіхів.

Колишній прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв обговорив з новим головою уряду Михайлом Мішустінимим функціонування кабінету міністрів, пише федеральне агентство ТАСС та пресслужба російського уряду.

“На даний момент призначено голову уряду Російської Федерації, він приступив до виконання обов’язків, ми зараз обговорювали різні питання, пов’язані з функціонуванням уряду”, — сказав Медведєв на зустрічі з Мішустіним та урядом, який пішов у відставку.

Колишній прем’єр-міністр РФ побажав новому главі уряду Михайлу Мішустіну досягнення максимальних успіхів при “виконанні тих завдань, які президент Росії Володимир Путін поставив у своєму посланні Федеральним зборам”.

“Хочу побажати, користуючись цією можливістю, новому уряду і, звичайно, голові уряду максимальних успіхів у досягненні поставлених цілей”, — сказав на зустрічі з новим главою кабміну і виконуючими свої обов’язки міністрами.

Медведєв підкреслив, що робота в уряді “напевно, один з найскладніших видів діяльності”. “Ця робота вимагає максимальної віддачі. Вона завжди дуже критично оцінюється людьми. Це специфіка діяльності уряду, але вона надзвичайно важлива, — зазначив він. — Михайле Володимировичу, я вам бажаю успіхів, я бажаю успіхів усім колегам, які увійдуть до складу нового уряду і продовжать роботу, якою займався уряд, в якому ми всі з вами, шановні колеги, брали участь. Спасибі вам”.

На думку Медведєва, кожен член кабінету міністрів “трудився на своїй посаді виключно сумлінно”. “Я щиро хочу вам подякувати за службу Вітчизні і роботу в уряді Російської Федерації”, — сказав екс-прем’єр.

Він упевнений, що поки не сформовано новий уряд, виконувачі обов’язків працюватимуть належним чином. На його погляд, подібні ситуації “природні для будь-якої країни, не є чимось особливим, знаменують ті чи інші зміни, які відбуваються в країні”.

Коментарі

Польща, Угорщина, Румунія та Молдова можуть зацікавитись українськими ПСГ
У Харкові затримали бойовика “ЛНР”

Новини партнерів