Медведчук заявив, що влада, запровадивши проти нього санкції, "пішла по шляху встановлення диктатури і узурпації влади"

Медведчук заявив, що влада, запровадивши проти нього санкції, "пішла по шляху встановлення диктатури і узурпації влади"
Читать на русском

За словами політика, санкції проти нього і його товариша по фракції Тараса Козака, а також членів їх сімей ввели абсолютно незаконно.

Українська влада на чолі з Президентом Зеленським показала своє справжнє обличчя. Після безпрецедентного і злочинного наступу на свободу слова, коли одним махом, без будь-яких юридичних підстав закрили відразу три опозиційні телеканали, без наявності будь-яких законних підстав ввели санкції проти їх власника, влада пішла шляхом встановлення диктатури і узурпації влади, прагнучи розправитися з законно обранною Українським народом парламентською опозицією. Таку думку висловив голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук, передає "Mignews".

За словами політика, санкції проти нього і його товариша по фракції Тараса Козака, а також членів їх сімей ввели абсолютно незаконно.

"Як фахівець в області права можу сказати: все ті санкції, які вводяться чинною владою по відношенню до мене, моєї сім'ї, моїм соратникам і журналістам, є незаконними і не можуть застосовуватися інакше як за рішенням суду. Але це в правовій або в умовно правовій державі. Однак те, що творить сьогодні влада, можна назвати тільки "святом" свавілля, анархії і беззаконня", - заявив Медведчук.

Крім цього, голова політради партії "ОПЗЖ" підкреслив, що Зеленському навіть санкціями не вдасться змусити його покинути свою країну.

"Зеленський перейшов останні моральні межі, вдаривши по найдорожчому - по моїй коханій дружині Оксані Марченко. Радники Зеленського розраховували, що я злякаюсь? Не буду захищати свою сім'ю, соратників по партії і журналістів, які розкривають очі Українському народу, що і викликало істеричний сказ викритого Президента Зеленського? Вони дійсно думають, що я зраджу свої принципи, свою країну, в якій поховані мої батьки, де вчаться мої діти, де живе моя сім'я, злякаюсь і втечу? Даремно. Не дочекаються! Боротьба буде продовжена", - додав політик.

Медведчук заявив, що у влади немає ніяких доказів його участі в будь-яких злочинних схемах, інакше вони б вже давно це все пред'явили.

"Якби у цієї влади хоч щось було на мене, якби я брав участь в злочинних схемах, в яких багато хто з них беруть участь, якби я наживався на збройному конфлікті, пограбуванні народу або хоча б неправильно перейшов вулицю, то хіба влада не зробила б це надбанням громадськості і під бій барабанів і завивання націонал-радикалів не притягнула б мене до відповідальності? Але вони не можуть пред'явити мені законних і обґрунтованих претензій, тому що я завжди був і залишаюся законослухняним громадянином", - заявив він.

Медведчук додав, що санкції проти нього ввели тільки тому, що чинна влада відчуває в ньому небезпеку.

"Вся кампанія, розгорнута проти мене, моєї сім'ї і моїх соратників по партії, говорить тільки про одне - я не з ними, я не такий, як вони, вони мене не розуміють і саме тому відчувають в мені небезпеку.
І правильно відчувають, тому що моя політична діяльність присвячена становленню нової України, України майбутнього, України, вільної від зовнішнього управління і не охопленої грабіжниками і шахраями у владі. Упевнений, що ми таку Україну побудуємо. І в цій безпечній, мирній і успішній Україні ми представимо цю владу справедливому суду за злочини, вчинені проти народу. Адже поки вони при владі, поки закон і здоровий глузд забуті, поки порушуються елементарні права людини, жоден громадянин України не може відчувати себе в безпеці.
Саме тому влада за всяку ціну прагне розправитися зі мною, нашою партією, незалежними телеканалами, розуміючи, що я з тими мільйонами наших громадян, хто проти цієї збанкрутілої влади. І з кожним днем ​​нас буде все більше і більше. За нами правда і майбутнє!", - резюмував Медведчук.

Новини партнерів

Світоліна оголосила про паузу у стосунках з французьким тенісистом Монфісом
15-річна TikTok-блогерка, яка потрапила в мовний скандал, заговорила українською та вибачилася за лайливе відео