Медведчук: За Порошенка Україна була бідною, а при Зеленському стала злиденною

Медведчук: За Порошенка Україна була бідною, а при Зеленському стала злиденною
Читать на русском

Чинна влада привела країну до різкого економічного спаду всього за два роки.

Підсумком неповних двох років правління чинної владної команди став різкий спад в економіці і промисловості, стрімке зростання комунальних тарифів і зубожіння українських громадян. Про це в ефірі телеканалу "Росія 24" заявив народний депутат України, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук.

"Громадяни України повною мірою відчувають реальність кризи в соціально-економічній сфері. Це видно в усьому показниками. Ростуть ціни, зростають тарифи на житлово-комунальні послуги. Вони особливо зросли з грудня, причому це космічні розміри, які люди не можуть оплачувати, - зазначив політик. - Станом на 1 січня борги населення з оплати житлово-комунальних послуг становили 73 млрд грн. Це рекордна сума! Станом на 1 лютого (дані будуть в кінці лютого), я думаю, ця сума збільшиться ще на 10-12 млрд грн".

За словами Медведчука, рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг не перевищує 50-60% від нарахованого в платіжках - люди не в змозі оплачувати комунальні рахунки в повному обсязі через відсутність доходів. При цьому ВВП країни скорочується, нових робочих місць немає, як немає і інвестицій в економіку України. І все це відбувається на тлі відсутності реальних кроків і реальних результатів в боротьбі з пандемією коронавірусу з боку влади.

"Якщо подивитися на підсумки 2020 року, то вони значно погіршилися в порівнянні з 2019-м, 2018 м роком. А якщо порівняти їх з 2013-м роком, до так званої Революції гідності, то це взагалі сотні і навіть тисячі відсотків. Наприклад, вартість газу для населення збільшилася на 1250%, тепла - на близько 1300%, якщо порівнювати з 2014-м роком. При цьому заробітні плати не виросли, пенсії і прожитковий мінімум зменшилися вдвічі. Зате ціни виросли приблизно на 300-350%, борги держави (внутрішні та зовнішні) - на 340%, заборгованість по зарплатах - на приблизно 400%. і цей перелік можна продовжити", - заявив опозиційний політик.

Він упевнений, що так звані тарифні майдани, та хвиля акцій протесту, яка прокотилася по країні, - це справедливе обурення українців через зниження рівня життя, обурення через мізерних зарплат і пенсій, неможливості оплачувати послуги ЖКГ, брак робочих місць.

"Ситуація погіршується. Люди шукають роботу за кордоном, люди намагаються якось вижити і при цьому ще й боротися з коронавірусів. Якщо при Порошенку країна була бідною, то при Зеленському вона стала злиденній... Ось та ситуація, яка склалася в Україні на сьогодні", - констатував Віктор Медведчук.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

На Полтавщині школярки порізали собі зап'ястя, поліція відкрила справу
Медведчук: Санкції проти мене і опозиції - спроба влади врятувати свій рейтинг