Медведчук: Влада розраховувала, що після введення санкцій я почну вирішувати особисті проблеми, ігноруючи катастрофічну ситуацію в країні, але помилилася

Медведчук: Влада розраховувала, що після введення санкцій я почну вирішувати особисті проблеми, ігноруючи катастрофічну ситуацію в країні, але помилилася
Читать на русском

Він зазначив, що всі незаконні звинувачення, які влада використовувала для введення санкцій, можна і потрібно оскаржувати у Верховному Суді, навіть якщо на це буде потрібно не один рік.

Санкції проти народного депутата України, голови Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука, його дружини і однопартійців - це відволікаючий маневр, розрахований на те, що політик буде зайнятий вирішенням штучно створених проблем і не стане заважати владі і далі вести країну до соціальної та економічної катастрофи. Про це парламентарій заявив в інтерв'ю телеканалу «Росія-1».

Медведчук зазначив, що з нього вже не перший рік намагаються зробити «токсичного» політика, але це ніколи не впливало, не вплине і зараз на принциповість його позиції щодо незаконних дій, в тому числі з боку влади.

«... Те, що намагається зробити влада, їй до кінця не вдасться. Це не перший рік, навіть не перше десятиліття, не перші спроби зробити з мене токсичного. Саме ці спроби і робляться, особливо сьогодні, тому що моя позиція завжди була і, я хочу запевнити, залишається принциповою і послідовною. Такою вона буде і сьогодні, і завтра. У партії мене добре розуміють і підтримують. І всі рішення Стратегічної ради спрямовані на одне: на боротьбу з чинною владою, на боротьбу з тією агонією, яку демонструє сьогодні влада Зеленського і його оточення. І ми будемо продовжувати цю боротьбу», - сказав народний депутат України.

Що стосується звинувачень у фінансуванні тероризму, то Віктор Медведчук підкреслив, що це голослівні і бездоказові звинувачення, тому що за фактом ні самому політику, ні його родині, ні його колегам по партії пред'явити нічого.

«Це є повним абсурдом і дурістю, тому нічого не пред'явили. Більш того, я вам хочу сказати, що пред'явити мені, або моєму колезі, народному депутату Козаку, або нашим дружинам питання, пов'язане з фінансуванням тероризму, - це не просто дурість космічного порядку, це обмеженість людей, які намагаються йти цим шляхом», - сказав голова Політради ОПЗЖ.

Крім того, він зазначив, що всі незаконні звинувачення, які влада використовувала для введення санкцій, можна і потрібно оскаржувати у Верховному Суді, навіть якщо на це буде потрібно не один рік.

«Ось саме ця обмеженість і ця примітивність були використані в рішенні РНБО і в указі Президента. Тому з цієї дурістю сьогодні можна сперечатися через Верховний Суд, а це місяці і роки. Ось ідіть і сперечайтеся, йдіть і відмивайтеся. Але я вам хочу сказати: так, ми будемо сперечатися, так, ми будемо захищатися, але при цьому ми будемо боротися», - додав парламентарій.

На думку Медведчука, влада розраховувала на те, що, створюючи проблеми йому та його родині, зможе відвернути увагу політика "від жалюгідної ситуації в країні". Але помилилася.

«Може бути, розрахунок був на те, що ми будемо займатися собою, а не будемо займатися виправленням тієї критичної ситуації, яка склалася сьогодні в Україні. Будемо, будемо продовжувати, будемо все робити, в тому числі і будемо захищатися відповідно до Конституції і нормам закону, які ігнорують Зеленський і його оточення», - резюмував Віктор Медведчук.

Раніше голова Політради ОПЗЖ заявив, що українська влада в боротьбі з опозицією не гребує ніякими методами: особистими репресіями, порушенням кримінальних справ, тиском на бізнес. Однак, як підкреслив політик, і він сам, і депутати від «Опозиційною платформи - За життя» готові жертвувати особистими інтересами заради того, щоб зупинити беззаконня команди Зеленського і не дозволити узурпувати владу в країні.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

На складі в Харкові спалахнула пожежа: вогонь розлетівся на сотні метрів, його гасять 50 людей
У Харківській області "Газель" знесла половину позашляховика та протаранила ще один