Медведчук в інтерв'ю Bloomberg: Є підстави для дострокових виборів, які краще відображали б інтереси людей

Медведчук в інтерв'ю Bloomberg: Є підстави для дострокових виборів, які краще відображали б інтереси людей
Читать на русском

Віктор Медведчук зазначив, що нинішня влада, для встановлення миру на сході країни, повинна виконувати Мінські угоди

На сьогодні є всі підстави для проведення дострокових виборів до парламенту, оскільки нинішня більшість не відбиває інтереси людей. Про це в інтерв'ю міжнародному інформаційному агентству Bloomberg заявив голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що нинішня діяльність парламентської більшості та Кабінету Міністрів спрямована не на соціальну підтримку громадян, зростання економіки країни й розвиток освіти, а навпаки, на обслуговування зовнішніх західних інвесторів. Тому, на думку Віктора Медведчука, необхідно обрати ту Верховну Раду, яка б в першу чергу, думала про свій народ.

"Є підстави для дострокових виборів, які краще відбиває б інтереси людей", - додав політик.

Відповідаючи на запитання щодо причин популярності партії "Опозиційна платформа - За життя", яка є найвищою серед опозиційних політсил за останні шість років, політик зазначив, що це сталося, в першу чергу тому, що партія послідовно відстоює інтереси людей і ту програму, з якою йшла на вибори. Одним з ключових завдань політсили, за його словами, є встановлення миру на Донбасі, оскільки президент Володимир Зеленський не зміг виконати обіцянки про мир, які допомогли йому, тодішньому політичному новачкові, здобути переконливу перемогу на виборах у 2019 році.

"Немає довіри ні до Зеленського, ні до його партії", - зазначив Віктор Медведчук.

Він підкреслив, що нинішня влада, для встановлення миру на сході країни, повинна виконувати Мінські угоди, а також відновити діалог з Росією.

"Я відкрито кажу, що ми повинні йти тією ж дорогою з Росією, що нам потрібно зробити все, щоб відновити відносини. Люди вірять в це все більше і більше", - додав Віктор Медведчук.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У Британії виявили ще заразніший штам COVID-19
На Одещині невідомий з рушниці розстріляв автомобіль, після чого втік