Медведчук: У діях Зеленського і його команди є ознаки ряду тяжких кримінальних злочинів

Медведчук: У діях Зеленського і його команди є ознаки ряду тяжких кримінальних злочинів
Читать на русском

Падіння рейтингів Зеленського цілком закономірно, враховуючи події в Україні.

Санкції Володимира Зеленського, в результаті яких позбавлені ліцензії телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK, - це удар по опозиції та початок масштабної кампанії проти Віктора Медведчука. До таких політичним маніпуляціям і протизаконним діям главу держави спонукала страх перед зростаючими рейтингами ОПЗЖ на тлі повного провалу як самого Президента, так і провладної політсили "Слуга народу". Про це сказав голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук в інтерв'ю, передає Mignews.

Парламентарій підкреслив, що, з огляду на ситуацію в країні, падіння рейтингів Зеленського цілком закономірно.

"Останні 3-4 місяці ("Опозиційна платформа - За життя". - Ред.) Займає впевнене перше місце в усіх соціологічних опитуваннях. А партія "Слуга народу" опустилася не тільки на другу, але навіть на третю і четверту сходинку", - зазначив політик, уточнивши, що така ситуація склалася виключно через бездіяльність і неспроможності чинної влади.

"Ситуація, пов'язана з економікою критична, ситуація, пов'язана з підвищенням житлово-комунального господарства, ситуація, пов'язана з відсутністю світу на Донбасі і небажанням сьогодні проводити цей світ і мирні переговори, ситуація, пов'язана з коронавірусів і відсутністю вакцини, - тільки тому, що влада київська під чолі із Зеленським обмежена", - пояснив нардеп.

Віктор Медведчук додав, що всі разом спонукало при владі наступну позицію - протистояти тим каналам, які подавали справедливу, об'єктивну інформацію і розповідали про біди українських громадян, що виникнули через непрофесіоналізм з боку влади.

"Закриття каналів повністю є порушенням чинного законодавства, не передбачено тими нормами, які існують, в тому числі і законом про санкції. І ці дії є не просто незаконними, вони ще й злочинні. Тому що в цих діях з боку Зеленського і його команди є ознаки ряду складу тяжких кримінальних злочинів", - підкреслив парламентарій.

Нагадаємо, народний депутат України, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що Володимир Зеленський не там шукає причину падіння свого рейтингу, і телеканали, конструктивно і об'єктивно критикують його влада, тут ні до чого. Також він пояснив, що рейтинг Президента стрімко падає тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання.

Новини партнерів

МВС, Нацполіція і Зеленський проти легалізації пістолетів в Україні, тому що "буде більше смертей"
В Одесі авто відкинуло чоловіка прямо під колеса автобуса: він загинув на місці