Медведчук: Третій етап клінічних випробувань вакцини "Супутник V" закінчується раніше всіх інших світових вакцин

Медведчук: Третій етап клінічних випробувань вакцини "Супутник V" закінчується раніше всіх інших світових вакцин
Читать на русском

Віктор Медведчук вважає, що українська влада не повинна відмовлятися від російської вакцини

Третій етап клінічних випробувань вакцини "Супутник V" на відміну від інших закінчується в березні 2021 року. Інші ж вакцини від коронавірусу закінчать цей етап дослідження тільки у 2022-2023 роках. Про це журналістам у кулуарах Верховної Ради заявив голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук, передає 112 Україна.

"Щодо третьої фази клінічних випробувань вакцини. Сьогодні всі вакцини, які є відомими у світі та про які говорять, пишуть і якими вже почали вакцинування, перебувають у третій стадії клінічних випробувань. Почнемо з тих, про які так багато говорять: Moderna або Moderna Biotech, спільне виробництво Німеччини та США. Ця вакцина проходить третю стадію клінічних випробувань, яка закінчиться в кінці 22-го, на початку 23-го року. Вдумайтеся: наприкінці 22-го, на початку 23-го року. Pfizer - 2023 рік. Вакцина AstraZeneca - Британія. Її клінічна фаза випробувань, третя фаза, закінчиться в кінці 22-го - початку 23-го року. Третє: вакцина "Супутник V" закінчує третій етап клінічних випробувань у березні 21-го року. Масова вакцинація почалася з вакцини "Супутник-V", ефективність якої у межах 91-95%. Ба більше, учора було повідомлення від інституту розробника цієї вакцини, центру Гамалея, про те, що в разі тяжких захворювань коронавірусом ця вакцина діє від можливості тяжких наслідків і тяжких захворювань на 100% ефективності. Це єдиний результат, який є сьогодні у світі серед усіх вакцин. Ба більше, 95% ефективності на цьому етапі клінічних випробувань, у третій фазі, мають Moderna і Biotech, і в середньому 70% ефективності має AstraZeneca, що допускається ВООЗ, позаяк усе, що понад 65%, може реалізовуватися як вакцина від тих чи інших захворювань", - зазначив політик.

Медведчук: Третій етап клінічних випробувань вакцини "Супутник V" закінчується раніше всіх інших світових вакцин

Віктор Медведчук підкреслив, що, маючи всі ці дані, влада, відмовляючись від російської вакцини, поводиться просто злочинно щодо українців.

"Це чергове свідчення обмеженості, дилетантства й непрофесіоналізму нашої влади, МОЗ, які демонструють ще раз, що вони виступають політично мотивовано в питаннях, де необхідно думати про життя й здоров'я наших людей, українських громадян. Цього не відбувається, і влада поводиться, як МОЗ, так і в цілому Зеленський і його команда, з питання вакцинації населення, злочинно", - додав політик.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Шулявський міст знову втомився: на шляхопроводі попадали стовпи і повністю паралізували рух. Відео
У 2021 році один нардеп без зарплати обійдеться українцям в 344100 грн