Медведчук: Ситуація на Донбасі нагнітається, по всій видимості, спеціально та невмотивовано

Медведчук: Ситуація на Донбасі нагнітається, по всій видимості, спеціально та невмотивовано
Читать на русском

Віктор Медведчук зазначив, що припинення конфлікту на Донбасі повністю в руках Президента.

Ситуація на Донбасі і мирне врегулювання конфлікту повністю залежать від політичної волі Президента Зеленського, від готовності української влади виконувати Мінські угоди. Про це в інтерв'ю телеканалу «Росія-1» заявив народний депутат України, голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук.

«Я хочу вам сказати, то пленарне засідання Верховної Ради України, яке ми позавчора покинули, якраз почалося з того, що доповідав ситуацію начальник Генерального штабу. Ми вже прочитали потім про його висловлюваннях і про те, що нагнітається ситуація, по всій видимості, спеціально і невмотивовано», - зазначив політик.

Також він розповів, що як раз під час виступу начальника Генерального штабу депутат від «Слуги народу», ведучи переписку в телефоні, написала (і це зафіксували ЗМІ): «Слухаємо начальника Генерального штабу, пора валити з країни».

«Ось вам іронія або об'єктивна істина того, що відбувається. Мабуть, влада дійсно розглядає таке рішення, як це висловлюють окремі депутати, представники "Слуги народу"», - прокоментував Медведчук.

На його думку, припинення конфлікту на Донбасі повністю в руках Президента.

«Ситуація і мирне врегулювання залежать повністю від політичної волі пана Зеленського. Для того, щоб не було загострень, для того, щоб уникнути їх сьогодні і в майбутньому, необхідно виконання Мінських угод», - підкреслив парламентарій.

І додав, що безальтернативність Мінських угод була визнана і раніше, і в ході останньої розмови між Володимиром Путіним, Емманюелем Макрона і Ангелою Меркель.

«Як тільки Україна і її влада стане на шлях реалізації Мінських угод, не буде ніяких загроз, буде мирне врегулювання на Донбасі. Донбас може повернутися в Україну, а Україна на Донбас», - підкреслив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, раніше народний депутат України, голова Політради Віктор Медведчук заявляв, що сподівається: української влади вистачить тверезого розуму, щоб не допустити загострення протистояння і радикального порушення режиму припинення вогню на Донбасі. При цьому він підкреслив, що невиконання Мінських угод - це шлях, який може привести до остаточної втрати тимчасово непідконтрольних територій і тих громадян України, які там проживають.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

У Києві чоловік стрибнув з 20-го поверху та поламав дах клініки, - відео
До 16 квітня в Києві заборонені планові госпіталізації, але є винятки