Медведчук: Санкції проти мене і опозиції - спроба влади врятувати свій рейтинг

Медведчук: Санкції проти мене і опозиції - спроба влади врятувати свій рейтинг
Читать на русском

Щоб залишитися при владі, "зелена" команда готова на крайні заходи.

Санкції щодо народного депутата, голови Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, його сім'ї та його соратників - це не що інше, як спроба Президента Зеленського врятувати свій стрімко падаючий рейтинг. Щоб залишитися при владі, "зелена" команда готова на крайні заходи, включаючи порушення Конституції, чинного законодавства і навіть узурпацію влади. Про це заявив Віктор Медведчук, передає For.ua.

"Причина злочинних, незаконних дій Президента Зеленського і його оточення очевидна. Атака на незалежні телеканали, на опозиційну партію і на опозиційних політиків пов'язана з одним - зі спробою врятуватися від краху, який намітився, - упевнений політик. - Адже останні місяці наша партія впевнено лідирує в усіх рейтингах. Про це розповідали опозиційні телеканали, розкривали правду, показували справжнє обличчя влади і недоліки, які існують в країні. А це влада дуже не подобалося".

На думку Віктора Медведчука, шалений наступ на опозицію можна також пояснити бажанням Володимира Зеленського заслужити довіру нової адміністрації у Вашингтоні, що здійснює зовнішнє управління Україною. Однак головна мета Президента - відвернути увагу громадян від кризи і злиднів, що панують в країні.

"Криза в соціально-економічній і політичній сфері України привів до падіння рейтингу влади в цілому. Це і монобольшість в парламенті, і особистий авторитет пана Зеленського як Президента, - зазначив Медведчук. - Для того щоб врятувати себе і свою команду, вони зважилися на крайні заходи, йдуть по шляху узурпації влади, по шляху встановлення диктатури в порушення Конституції і законів України ".

На думку парламентарія, головна мета української влади сьогодні - паралізувати роботу політичної опозиції. І шляхом введення санкцій влада мала намір ускладнити для опозиціонерів ведення не тільки підприємницької, скільки політичної діяльності. Однак, як заявив голова Політради "Опозиційної платформи - За життя", партія не має наміру залишати політичний олімп країни.

"Безумовно, буде складніше (після введення санкцій. - Ред.). Не можу сказати, що особлива тяжкість ляже на мої плечі, на плечі моєї сім'ї. Хоча обмежень величезна кількість, і ці обмеження неконституційні. Вони суперечать і здоровому глузду, і діючому законодавству. Але найстрашніше, що санкції можна оскаржити тільки в Верховному Суді (що ми і будемо робити), відповідно, ця історія розтягнеться на місяці, роки. і весь цей час обмеження, накладені в позасудовому порядку, будуть діяти. обмеження, які введені, щоб ускладнити нашу діяльність в рамках партії, щоб ми не змогли вести повноправну боротьбу в інтересах громадян", - зазначив Медведчук.

Однак політик переконаний, що репресії і переслідування політичних опонентів не допоможуть Зеленському утримати владу.

"Масові репресії, які почав пан Зеленський для збереження свого іміджу і своїх рейтингів, не матимуть очікуваного їм ефекту. Рейтинги влади падають, і він розуміє, що наша партія, як головна опозиційна сила, - це ворог номер один для нього і для його авторитету. Але ми продовжимо боротьбу. ми будемо робити все, щоб розкрити людям очі на свавілля, що твориться владою на чолі із Зеленським", - підкреслив Віктор Медведчук.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Медведчук: За Порошенка Україна була бідною, а при Зеленському стала злиденною
День ангела Світлани: коли святкують та що прийнято дарувати