Медведчук: "Майдани" стали початком процесу знищення України, який ми зобов'язані зупинити

Медведчук: "Майдани" стали початком процесу знищення України, який ми зобов'язані зупинити
Читать на русском

Віктор Медведчук вважає, що в результаті майданів Україна повністю втратила свій суверенітет

Майдани 2004 та 2014 років повністю втілили в життя плани Заходу щодо позбавлення України її суверенітету, перетворення нашої країни в безправну колонію, а українців в безсловесних рабів заокеанських господарів.

Таку думку висловив голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук, передає Голос.ua

Нагадаємо, що вчора, 21 листопада, в Україні відзначався День гідності та свободи.

Віктор Медведчук заявив, що відзначати це "свято", засноване на честь "помаранчевої революції" 2004 року та антиконституційного збройного захоплення влади у 2014-му, в центрі Києва зібралися лише кілька десятків людей. На його думку, таким чином український народ дав свою сувору оцінку тим подіям, а люди нарешті прозріли та зрозуміли, що те, що сталося відкинуло країну на десятиліття назад.

"Чому сьогодні можна стверджувати, що цей день так і не став днем ​​гідності та свободи, і до цих понять підходить лише визначення "так звані"? До чого привели майдани? Після "помаранчевої революції" 2004 року - року, в якому зростання економіки склав рекордні 12,4%, у 2005-му після приходу до влади Ющенка та в результаті "помаранчевого" потрясіння стався обвал з 12,4% до 2,6%. Саме у 2005 році почався розвал країни та її економіки, після перших потрясінь, від яких Україна так й не відійшла. Потім новий удар, нанесений подіями 2013-2014 років, коли країна згодом, при Порошенко, стала бідною, а при Зеленському перетворилася в злиденну", - вважає Віктор Медведчук.

Свої слова народний депутат підтвердив цифрами офіційної статистики. Зараз, в порівнянні з 2013 роком, держборг України виріс на 302%, більш ніж на 800% зросли тарифи на комунальні послуги, а борги населення через це збільшилися на 349%, ціни на продукти харчування зросли на 241%. При цьому прожитковий мінімум скоротився на 49,4%, мінімальна пенсія зменшилася на 49,3%, а середньомісячна заробітна плата зросла аж на 3,3% в доларовому еквіваленті (у 2013 році була $408, стала $422).

А свобода, про яку українцям намагаються розповідати - це насправді беззаконня й безкарність націонал-радикалів.

"Свобода, про яку так палко говорили зі сцен майданів, звелася до права жменьки націонал-радикалів влаштовувати злочинний вуличний терор. А чого вартий мітинг 21 го листопада під "Феофанією", де так звані шанувальники "гідності та свободи" вимагали від Президента України звільнити від кримінальної відповідальності так званих революціонерів, щоб всі разом вони могли скористатися головним завоюванням революції 2014 року: тероризувати суди, розправлятися з інакодумцями, займатися рейдерством при повному злочинному потуранні влади. Цей мітинг - яскраве свідчення повного недоумкуватості, обмеженості та приреченості людей, які намагаються представити всьому українському народові, що те, що сталося у 2004-му та 2014 році - це і було торжество гідності та свободи", - додав політик.

На думку Віктора Медведчука, в результаті майданів Україна повністю втратила свій суверенітет і остаточно перетворилася в колонію Заходу.

"Найрадикальніше ця катастрофа вдарила по суверенітету України. Зовнішнє управління, яке було введено в відношенні нашої країни у 2014 році заокеанськими господарями - це свідчення того, що ми повністю втрачаємо незалежність України. І це теж наслідки Майдану, результат дій тих, хто вийшов на нього під гаслом "Україна - це Європа", але домігся лише того, що Україна перетворюється на колонію. А у колоній не може бути ні свободи, ні гідності. Повернути Україні свободу та гідність можна лише перемігши трьох головних ворогів нашої країни, які як раз й породжені подіями 2004 та 2014 років: деградацію, деіндустріалізацію та деінтелектуалізацію. Якщо ми не зупинимо ці процеси сповзання, хаосу та руйнування, то Україна припинить існувати як держава", - підсумував Віктор Медведчук.

Новини партнерів

16-річна українська тенісистка виграла перший в кар'єрі титул
Ще одна компанія розробила ефективну вакцину від COVID-19