Медпрацівникам навчальних закладів мають підвищити зарплату через COVID-19

Медпрацівникам навчальних закладів мають підвищити зарплату через COVID-19
Читать на русском

Йдеться про надбавку у 20%, яка буде діяти до скасування карантину.

Уряд планує підвищити на 20% заробітну плату на період карантину медичним працівникам закладів освіти. Про це APnews пише з посиланням на відповідний проект документу на сайті Федерації профспілок України.

Доплату у розмірі 20% мають отримати медики державних та комунальних закладів освіти з 1 грудня 2020 року та до скасування карантину, встановленого через COVID-19.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту постанови, медична сестра (6-9 тарифний розряд) має посадовий оклад від 3226 гривень до 3849 гривень на місяць. Водночас лікар у закладі освіти, залежно від тарифного розряду має посадовий оклад від 4050 гривень до 5051 гривень.

"Такий низький рівень оплати праці медпрацівників у закладах освіти призводить до їх масового звільнення і, як наслідок, заклади освіти втрачають можливість забезпечувати дотримання державних гарантій здобувачам освіти щодо медичного обслуговування учнів, студентів, слухачів у такий складний період, як розповсюдження коронавірусної інфекції", - йдеться в документі.

Медпрацівникам навчальних закладів мають підвищити зарплату через COVID-19

Як повідомляв APnews раніше, у МОН заявили про підвищення зарплат вчителям вже з 1 січня 2021 року.

Новини партнерів

Образився на зауваження: у Києві чоловік без маски влаштував стрілянину біля аптеки
ДБР проводить обшуки у екс-митника Романенка через контрабандні схеми та мільярдні збитки державі