МАУ стала об'єктом розслідування через коронавірус в Україні

МАУ стала об'єктом розслідування через коронавірус в Україні
Читать на русском

Рішення найбільшого українського авіаперевізника МАУ підняти ціни на квитки в Україну в останній день перед закриттям авіасполучення зацікавили Антимонопольний комітет України.

Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України почало розслідування стосовно різкого підняття цін МАУ в Україні напередодні закриття авіасполучення з іншими країнами, повідомляє голова Київського обласного територіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький в Facebook.

"До Антимонопольного комітету надійшли повідомлення, що найбільший національний авіаперевізник – Міжнародні авіалінії України – різко підняв ціни на квитки на останні перед зупинкою авіасполучення дні. Ілюструють звернення такими даними: квиток економ-класу Лондон-Київ на 15 березня коштує 24 тис грн, при тому напередодні квиток коштував менше 10 тис", - говориться у повідомленні.

Антимонопольний комітет займається дослідженням підвищення цін і, у разі встановлення порушень конкурентного законодавства, покарає МАУ.

Йдеться мова про штраф у розмірі до 10% річного прибутку компанії.

МАУ стала об'єктом розслідування через коронавірус в Україні

На офіційному сайті МАУ з'явилось повідомлення щодо рішення АМКУ - в компанії заявляють, цінами займається система розрахунку - Revenue Management System, яка начебто могла підняти ціни через збільшення попиту на квитки.

"Головне завдання авіакомпанії – підіймати літаки в небо і доправляти людей в усі точки світу. Авіакомпанія ніколи добровільно не припинила би це робити", - додали натомість в компанії.

МАУ стала об'єктом розслідування через коронавірус в Україні

Як раніше повідомляв APnews, в Римі на карантин закрили найпопулярнішу вулицю для шопінгу.

До цього вулиці туристичної Венеції повністю спорожніли через пандемію коронавируса.

Через скасування рейсів із Ховатії, в Україну терміново евакують 3 групи українців.

Новини партнерів

В Угорщині підтвердили першу смерть від коронавірусу
Молдова закрила кордони і ввела додаткові заходи безпеки від коронавірусу