МАУ призупиняє польоти в Мілан та Рим через коронавірус: терміни

МАУ призупиняє польоти в Мілан та Рим через коронавірус: терміни
Читать на русском

У період з 15 березня по 14 квітня будуть скасовані рейси PS311/312 між Києвом і Міланом

Українська авіакомпанія МАУ прийняла рішення про тимчасову зупинку польотів в італійські міста Рим та Мілан, починаючи з 15 березня, через поширення коронавірусу Covid-19. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

"З причини загострення ситуації в Італії, пов'язаної з поширенням Covid-19, МАУ пригальмовує виконання рейсів з Києва до Рима і Мілана", - йдеться у повідомленні.

У період з 15 березня по 14 квітня будуть скасовані рейси PS311/312 між Києвом і Міланом, з 15 березня по 8 квітня - рейси PS305/306 між Києвом і Римом.

Відомо, що раніше скасували рейси PS335/336 між Києвом і Венецією на період з 12 березня по 12 квітня.

"Пасажири скасованих рейсів можуть звернутися для переоформлення або повернення коштів за квиток (або його невикористану частину) за місцем придбання квитка. У зв'язку з великою кількістю звернень до авіакомпанії по всіх каналах комунікації, час очікування відповіді наразі істотно вищий аніж зазвичай", - додали в МАУ.

МАУ призупиняє польоти в Мілан та Рим через коронавірус: терміни

Як повідомляв APNEWS раніше, від коронавірусу в Україні померла перша людина, яка був госпіталізована з підозрою на коронавірус - смерть підтвердила заслужений лікар України, професор, завідувач кафедри інфекційних захворювань інституту ім. Богомольця Ольга Голубовська.

Нагадаємо, що Україна закриває кордон на два тижні через коронавірус. Секретар РНБО Олексій Данілов закликав громадян відмовитися від поїздок за кордон у зв’язку із пандемією.

Новини партнерів

Коронавірус спустошив Італію: що відбувається у Римі через пандемію COVID-19. Ексклюзив
Єрмак назвав строки повернення полонених українців з території ОРДЛО