МАУ не відновить польоти за кордон у травні: авіакомпанія закрила продаж квитків до 1 липня

МАУ не відновить польоти за кордон у травні: авіакомпанія закрила продаж квитків до 1 липня
Читать на русском

Таке рішення в компанії ухвалили через невтішний прогноз розвитку ситуації з коронавірусом

Компанія "Міжнародні авіалінії України" закрила продаж квитків на всі міжнародні рейси до 1 липня. Про це президент компанії "Міжнародні авіалінії України" Євген Дихне написав на своїй сторінці в Fаcebook.

За словами президента МАУ, після аналізу ситуації в країнах потенційної маршрутної мережі та в Україні, авіакомпанія ухвалила рішення про закриття продажу квитків на міжнародні рейси до 1 липня.

"Сьогодні багато хто ставить питання - чому ми закрили продаж на сайті до 1 липня. Відповідь проста: ми аналізуємо те, що відбувається в країнах нашої потенційної маршрутної мережі, а також ситуацію в Україні (право на свободу переміщення по туристичних візах і загальний економічний стан населення країни). Наш прогноз плачевний і Україна є частиною глобального тренду", - пише він.

Так, за його словами, авіаринок не відновиться до рівня планів на 2020 рік раніше, ніж в 2023 році. В першу чергу будуть відновлюватися середньомагістральні перельоти з відповідним рішенням для парку повітряних суден компаній.

Дихне відзначає, що виручка авіакомпаній в 2020 році знизиться на 314 млрд доларів.

"Прискорений перехід на віддалену роботу призведе до структурних змін після COVID-19 і сповільнить відновлення попиту (бізнес-перельоти постраждають істотніше в результаті кризи)", - додає він.

Як повідомляв APnews раніше, авіація вийде з кризи не раніше 2023 року, квитки будуть дорожчати, а флот скорочуватись. В МАУ розповіли, як будуть виходити з колапсу.

Новини партнерів

Закон про гральний бізнес можуть розглянути в Раді вже у четвер
СБУ оприлюднила документи про долі репресованих “Розстріляного відродження”