Матір жорстоко побитого в Парижі українця підозрюють в торгівлі людьми

Матір жорстоко побитого в Парижі українця підозрюють в торгівлі людьми
Читать на русском

На Наталю Крушенік поскаржилися 11 українок.

Мати юного українця Юрія, якого жорстоко побила група підлітків в Парижі, фігурує в розслідуванні про торгівлю людьми. Про це APnews пише з посиланням на видання "Liberation.fr".

Повідомляється, що одинадцять жінок з України поскаржилися на Наталію Крушенік через незаконне влаштування їх на роботу прибиральницями в консьєрж-сервіс.

Прокуратура Парижа вже почала розслідування скарг про "приховану" і "нелегальну" роботу і торгівлю людьми. Відзначається, що в прокуратурі відмовилися відповідати на питання, чи пов'язана ця справа з побиттям сина Крушенік в Парижі.

Одна з працівниць заявила, що вони приїжджали до Франції по туристичній візі і залишалися там навіть по закінченню її терміну. Деяких жінок рекрутували в українську церкву "Сен-Жермен-де-Пре" в Парижі, де Крушенік працювала викладачем французької мови. В інших випадках оголошення розміщували в соціальних мережах українською мовою.

Попередньо встановлено, що на компанію працювало близько шістдесяти українок. Жінки заявили, що у них не було вихідних, їм часто затримували зарплату, а іноді і зовсім не платили. У той же час Крушенік наполягає, що жінки були влаштовані на роботу законно.

Нагадаємо, в Парижі 14-річному українцю проломили череп і переламали кістки. Пізніше лікарі повідомили, що готуються почати процес виведення дитини зі стану штучної коми. Президент України Володимир Зеленський жорстко відреагував на побиття українського хлопчика у Парижі.

Як повідомляв APnews раніше, лікарі вивели з коми юного українця, жорстоко побитого у Парижі: хлопчик не може розмовляти.

Новини партнерів

Зеленський відкликав свій законопроект про припинення повноважень суддів КСУ
У Москві силовики вломилися до квартири Навального і влаштували обшуки