Матчі збірних Вірменії та Азербайджану перенесли на нейтральні поля через конфлікт в Карабаху

Матчі збірних Вірменії та Азербайджану перенесли на нейтральні поля через конфлікт в Карабаху
Читать на русском

Всі ігри цих збірних пройдуть на нейтральних полях.

Збірні Вірменії та Азербайджану будуть проводити свої домашні матчі не вдома. Відповідне рішення прийняли в УЄФА, повідомляє APnews.

Причина такого рішення - військовий конфлікт в Нагірному Карабаху, участь в якому беруть обидві держави. Саме тому домашні матчі Азербайджану і Вірменії в Лізі Націй будуть проходити на нейтральних територіях.

Так, матч Вірменія - Грузія відбудеться в польському місті Тихи, а не в Єревані. Своєю чергою домашня гра Азербайджану проти Кіпру відбудеться в албанському Ельбасані. Наразі обидві держави знаходяться в дивізіоні C, але різних групах. Вірмени в групі 2 розташувалися на третьому місці, поступаючись Північної Македонії та Грузії. Збірна Азербайджану в групі 1 займає те ж саме третє місце, пропустивши вперед Чорногорію і Люксембург.

Раніше ми заглибилися в історію протистояння Вірменії та Азербайджану в Нагірному Карабасі. У чому історічна суть конфлікту? При чому тут Туреччина? Чи може все це закінчитися повномасштабною війною? Ми спробували знайти відповіді на ці питання.

Новини партнерів

Мода на суїцид проходить, в хід вступає анорексія - психіатр
Артилерія Азербайджану VS ракети Вірменії: порівняння військового потенціалу учасників конфлікту в Нагірному Карабасі