Матч збірної України з Францією під загрозою: позитивний тест на COVID здали відразу два воротарі

Матч збірної України з Францією під загрозою: позитивний тест на COVID здали відразу два воротарі
Читать на русском

У строю перед матчем з чемпіонами світу залишився тільки Бущан.

Напередодні матчу проти збірної Франції відразу два воротаря збірної України здали позитивні тести на COVID-19. Про це APnews повідомляє з посиланням на Twitter журналіста Ігоря Бурбаса.

Раніше через позитивного тесту не поїхав разом зі збірною її основний воротар - Андрій Пятов. А сьогодні позитивні результати тестів отримали Андрій Лунін і довикликаний якраз через П'ятова Юрій Паньків. Так що єдиним кіпером на матч з Ле Бле залишається Григорій Бущан.

Крім Паньківа і Луніна тести у Франції здали і інші легіонери збірної, а також Юхим Конопля і Володимир Шепелєв, яких довикликали до збірної. Також тести здали і представники персоналу збірної - у кількох людей тести також показали позитивний результат.

Пізніше інформацію офіційно підтвердили і в УАФ. Крім Луніна і Паньківа позитивний результат показав тест кухаря збірної Любомира Ташіча. Всі троє зараз ізольовані в своїх номерах. Решта збірна продовжує підготовку до матчу проти французів.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що квитки на матчі збірної України проти Німеччини та Іспанії з'явилися в продажу. Купити їх можна тільки онлайн, а загальна кількість глядачів не перевищить 21 000 глядачів.

Новини партнерів

Новий глава "Укроборонпрому" Фоменко тримає 5000000 гривень готівкою і рахунок в Швейцарії
Коронавірус мутує: інфекціоніст пояснила, чому люди повторно заражаються COVID-19