Масове вбивство в США: невідомі розстріляли сім'ю з дітьми та вагітну дівчину

Масове вбивство в США: невідомі розстріляли сім'ю з дітьми та вагітну дівчину
Читать на русском

Серед убитих була сім'я Чайлдс з двома дітьми, а також вагітна 19-річна Кіара Хокінс

На світанку в Індіанаполісі, США, невідомі розстріляли 6 людей, включаючи дітей та вагітну дівчину. П'ятеро постраждалих померли від вогнепальних поранень на місці подій. Про це повідомляє APnews з посиланням на CNN.

Вбивства сталися близько 4 ранку за місцевим часом в північно-східних кварталах міста. Першого виявили неповнолітнього хлопчика, якому вдалося вижити, а в сусідньому кварталі сім'ю з дітьми та вагітну дівчину.

За словами місцевої влади, це найбільше масове вбивство в Індіанаполісі за останнє десятиліття:

"Вижити вдалося лише хлопчику, який зараз знаходиться в місцевій лікарні. Сім'я з чотирьох осіб та вагітна 19-річна дівчина, на жаль, померли", - повідомив поліцейський Індіанаполіса.

Правоохоронні органи Індіанаполіса не виключають можливість, що стрільців було кілька, а вбивства було навмисними. Мер міста висловив свої співчуття сім'ям убитих, заявивши, що винних знайдуть і покарають:

"Я приношу свої співчуття сім'ям убитих. Подія була масовим вбивством, найбільшим за останнє десятиліття. Федеральні правоохоронні органи обов'язково знайдуть винних, і вони будуть покарані".

Раніше APnews також повідомляв, в Тернополі невідомі розстріляли з дробовика 11-річного хлопчика біля місцевої школи.

Новини партнерів

У лікарні помер чоловік, якого напередодні врятували з палаючого пансіонату у Харкові
Зеленському - 43 роки: як президент відсвяткує День народження