"Маски доводиться випрошувати у лікарів": як працюють поліцейські в умовах тотального карантину в Україні

"Маски доводиться випрошувати у лікарів": як працюють поліцейські в умовах тотального карантину в Україні
Ексклюзив
Читать на русском

Через мобілізацію сил багато співробітників відкликали з відпусток, хоча засобів індивідуального захисту не вистачає.

З введенням карантину в Україні через коронавірус всіх просять сидіти вдома, але тільки не правоохоронців. У сфері поліції зараз повна мобілізація сил. В період, коли ризик зараження інфекцією можна зустріти на кожному кроці, поліція веде посилений варіант несення служби.

APNews поспілкувався з деякими співробітниками правоохоронних органів, щоб з'ясувати, що змінилося в їх роботі з моменту введення карантину в Україні і те, як вони захищаються від небезпечного вірусу, перебуваючи у постійному контакті з іншими людьми.

Як нам повідомило джерело, з відпусток багатьох відкликали ще минулого тижня, з 16 по 20 березня. Ритм роботи відчутно змінився у зовнішніх служб, тобто патрульної поліції. Вони, спільно з іншими спецпідрозділами поліції, УТБ і Нацгвардією, проводять профілактичні заходи, контролюючи перевізників на предмет дотримання постанови Кабміну про кількість пасажирів в транспорті.

Обсяг роботи залишився, збільшилось навантаження. Багато співробітників відкрили лікарняний через погане самопочуття, тим, хто залишився, доводиться працювати за двох. Кожен день патрулювання району відбувається в 3 зміни по 30 чоловік (цілодобово люди на маршруті). Є й проблеми з транспортом: переміщатися по Києву - велика проблема навіть з пропуском в громадський транспорт.

Маски дають по 1 на людину, хоча вони одноразові і, як заявляли в МОЗ, міняти їх потрібно раз на дві години. А тут, бувало, можуть дати навіть 2 маски на три зміни, тому доводиться просити засоби захисту у медиків "швидких".

Як повідомляв APNews, поліція вибірково перевірить тих, хто повернувся з-за кордону. За порушення умов самоізоляції загрожуватиме штраф.

Новини партнерів

"Не дочекаєтесь!!!". Андрій Богдан опублікував у Facebook неоднозначний пост
Зеленський ввів нового генпрокурора Венедіктову до складу РНБО