MARUV застрягла в Росії і звинуватила Україну в не наданні допомоги

MARUV застрягла в Росії і звинуватила Україну в не наданні допомоги
Читать на русском

MARUV дорікнула українському консульству в тому, що дипломатичне відомство нібито упереджено до неї ставиться

Українська співачка MARUV заявила, що застрягла в Російській Федерації через коронавірус. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

MARUV дорікнула українському консульству в тому, що дипломатичне відомство нібито упереджено до неї ставиться і не надає необхідну підтримку.

"Друзі, я зараз просто в шоці. У величезному. Я зараз додзвонювалася в консульство українське, щоб мені пояснили, як мені дістатися додому. Як мені потрапити додому. І які варіанти є. І це просто саме неосвічене консульство. Дівчина-оператор просто психована. І вдруге, коли я передзвонюю, щоб отримати інформацію, вона просто скидає. Навіть не беруть трубку. Не можуть пояснити, що до чого, коли ти говориш, що з об'єктивних причин не могла виїхати раніше і потрапити додому. Вони просто кажуть одну завчену фразу: "той, хто хотів виїхати - вже виїхав", - розповіла співачка.

Вона додала, що у неї теж є паспорт України, тому вона має такі самі права, як інші люди. На думку MARUV, ситуація схожа на те, що до громадян України, які наразі знаходяться в Росії, ставляться упереджено.

"Я хочу одне сказати - так не поступають. Так діла не буде. В інших країнах за своїх громадян стоять, а в нашій просто ноги об них витирають. Більш того - це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які зараз перебувають в Росії. У мене такий само паспорт, як у вас. Такі права, гарантовані мені Конституцією", - вважає співачка.

Як повідомляв APnews раніше, китайський коронавірус в анексованому Криму підхопили вже 14 людей.

Новини партнерів

У США зафіксована найбільша кількість хворих на коронавірус у світі
В Україні зафіксовано 218 випадків захворювання на коронавірус