Марта Костюк розповіла, що звільнила тренера через буллінг

Марта Костюк розповіла, що звільнила тренера через буллінг
Читать на русском

Марта вважає, що жінки-тенісистки більше страждають від поведінки тренерів.

18-річна українська тенісистка Марта Костюк розповіла, де їй довелося зіткнутися з буллінгом. За словами спортсменки, найбільше їй довелося постраждати від поведінки тренерів. Про це APnews повідомляє з посиланням на інтерв'ю спортсменки.

За словами Костюк, з приниженням вона стикалася у відносинах з хлопцями, командою і тренерами. Але найбільше страждала вона саме від поведінки тренерів. "Мені говорили: "Ти тупа, ти слабка". Я, якщо чесно, не дуже пам'ятаю і згадувати ці моменти не хочу", - розповіла Марта.

Причому відбувалося це, коли спортсменці було всього 16-17 років. При цьому на думку Марти Костюк, їй порівняно пощастило. "Я вважаю, що мене ще не сильно гнобили. Жінок дуже сильно принижують тренери. Думаю, що у чоловіків з тренерами зовсім інші відносини - вони знають, де кордону переходити не можна, тому що буде або мордобій, або "до побачення", - впевнена Костюк.

Марта Костюк вважає, що причина цього - в тому, що жінки більш гнучкі і вразливі в стосунках, а також те - що тренерами часто стають не відбулися професійні спортсмени. "Ясна річ, їх тисне, що ти - дівчина, що ти молода, заробляєш гроші ... Їх его це придавлює. Як я розв'язала цю проблему? Розсталася з тренерами, командою", - розповіла Марта Костюк. При цьому за словами спортсменки, їй було дуже важко піти на таке рішення.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Марта Костюк стала однією з чотирьох українських тенісисток, яка стала частиною унікального досягнення. З семи спортсменок, які потрапили в перше коло US Open, відразу чотири українки змогли пройти до другого раунду розіграшу.

Без "Шахтаря" і "Динамо": збираємо найдорожчий склад УПЛ
В Укравтодорі назвали вартість кілометра дороги в Україні

Новини партнерів