Марину Бех-Романчук назвали спортсменкою року в Україні

Ще одна стрибунка, тільки в висоту, Ярослава Магучіх посіла друге місце.

В Україні підбили підсумки спортивного 2020 го року, визначивши спортсмена року в країні. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт асоціації спортивних журналістів України.

Десятку головних спортсменів визначав експертна рада АСЖУ, в який входять 12 спортивних журналістів. Кожен з членів ради визначив свою десятку кращих спортсменів. Перший атлет в списку отримував десять балів в залік, а десятий - один.

За підсумками такого голосування і визначився підсумковий ТОП-10 українських спортсменів 2020 року. Перше місце в списку зайняла стрибунка в довжину Марина Бех-Романчук. Друге місце зайняла стрибунка у висоту Ярослава Магучіх, а третє місце у стронгменів Олексія Новікова, який став найсильнішою людиною планету. Минулорічний переможець рейтингу, біатлоніст Дмитро Підгрушний, в цьому році виявився на п'ятому місці.

ТОП-10 українських спортсменів 2020-го року:

1. Марина Бех-Романчук (стрибки в довжину)