Марченко підтримала журналістів незаконно закритих владою телеканалів

Марченко підтримала журналістів незаконно закритих владою телеканалів
Читать на русском

Марченко підкреслила, що після закриття опозиційних каналів Україна - вже не правова і не демократична держава.

Відома українська телеведуча і політик Оксана Марченко висловила підтримку журналістам незаконно закритих владою телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK.

Про це вона заявила в ході прес-конференції для українських ЗМІ, яку вів телеканал «Перший Незалежний», передає «Капітал».

«Перш за все я просто хотіла б підтримати всіх журналістів, які працювали, працюють, продовжують працювати на опозиційних каналах, і сказати про те, що я вас підтримую. Ви - діти, які всьому світу розповіли, що король - голий. Він весь цей час переховувався за тією невидимою, неіснуючої мантією народної підтримки, якої насправді немає. І він злякався. Він злякався правди, яку ви говорили, тому що ви говорили це голосно, ви продовжуєте це робити зараз.

І що ж він зробив, злякавшись? Він вирішив просто закрити вам рот. Найпростіше, здавалося б. Але не можна заткнути рот цим мільйонам, які були на площі разом з вами і вже знають про те, що король - голий», - зазначила Оксана Марченко.

За словами телеведучої, закриття опозиційних каналів, як і санкції проти громадян України, є неприпустимим.

«Підтримуючи вас, я хочу сказати тільки те, що мільйони людей сьогодні потребують вашого слова, вони хочуть вас чути, це життєва необхідність, так як це вже ковток свіжого повітря, без якого жити в Україні стає все важче і важче. Тому якщо я, як ваша колега, можу надати вам якусь допомогу чи наснагу зараз, я хочу цим поділитися з вами і висловити підтримку. Не бійтеся, не здавайтеся і продовжуйте нести правду», - закликала Марченко.

Оксана Марченко підкреслила, що після закриття опозиційних каналів Україна - вже не правова і не демократична держава.

«І це повинно стати такою страшною новиною для всіх українців, тому що все, що відбувається з каналами, все, що відбувається з українськими громадянами, з моєю родиною, з моїм чоловіком, зі мною, - все це завтра може статися з вами. Це реальність, яка перестала бути якийсь страшилкою, казкою і чимось таким фантасмагоричним», - підкреслила Оксана Марченко.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

ДТП з українцями у Польщі: МЗС назвало попередню версію смертельної трагедії
Юлія Джима здобула "срібло" у спринті Кубка світу з біатлону у Чехії