Мангер заявив, що прокуратура намагається його "закрити" через свідчення трьох людей, звинувачених у бандитизмі

Мангер заявив, що прокуратура намагається його "закрити" через свідчення трьох людей, звинувачених у бандитизмі
Читать на русском

За його словами, справу з самого початку сфальсифікували в політичних цілях

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, якого підозрюють у вбивстві активістки Катерини Гандзюк, наразі знаходиться в готелі в Києві та чекає, коли його запросять на продовження розгляду справи. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Мангера в ефірі телеканалу 112 Україна.

За його словами, справу з самого початку сфальсифікували в політичних цілях.

"Ця справа була з початку повністю сфальсифікована в політичних цілях. Пан Луценко тоді з трибуни Верховної Ради заявив, що треба мене взяти під варту, але суд подивився і не було прізвища Мангер там взагалі ніде. Взагалі цю справу відклали якраз в довгий ящик і розслідували. Я думав, що воно буде рухатись в правильному руслі, але справу хотіли сфальсифікувати. Коли ви не маєте до цього відношення, ви уваги сильно не звертаєте", - сказав він.

Мангер підкреслив, що його підозра спирається на покази трьох звинувачених у бандитизмі осіб, яких він ніколи не бачив.

"Але у червні, коли мене вже викликали на ознайомлення зі справою для передачі до суду, мені повідомили, що справу подовжено, і мені хочуть змінити запобіжний засіб. Коли я ознайомився з тим, на що спирається прокуратура, я побачив, що воно спирається на покази трьох людей, яких звинуватили у бандитизмі, яких я взагалі не знаю, які розказують, що я їм погрожую. У мене це спочатку викликало посмішку, але зараз я розумію, що це несмішно", - розповів голова Херсонської обласної ради.

Він зазначив, що у нього вже готові матеріали до суду, з якими планується виступ у суді.

"Я підготував сьогодні матеріали до суду, з якими я буду виступати, там буде чітко прослідковуватись, де, як, коли фальсифікували, хто за цим стоїть. Ви дуже добре це побачите. Хочу сказати одне: оскільки пані Гандзюк і пан Торбін були особисто знайомі, вона їм допомагала, то я скажу так, що винна одна людина - пан Доценко", - переконаний Мангер.

Також він навів паралелі своєї справи зі справою Стерненка, оскільки вважає, що у порівнянні з громадським активістом йому несправедливо обрали запобіжний захід.

"Я хочу зараз провести паралелі цієї справи зі справою Стерненка, оскільки людина, яка біжить сто метрів, б’є ножем людину іншу, вбиває, знімає цей стрім. І прокуратура просить для нього запобіжний захід - домашній арешт, у мене питання: якщо проти мене фальсифікували якихось бандитів, яких я не знав, і знати не міг, і вони дають покази, що я їм погрожував, мене за це хочуть взяти під варту, як це виглядає? А виглядає це дуже просто: хочуть сьогодні суспільству сховати Стерненка, але закрити Мангера, щоб зовсім заплямити наші мізки. Тому ми будемо боротися і будемо в суді відповідати, показувати, і повірте, нам є що в суді показати, як це фальсифікували, як це було створено прокуратурою. Ті люди, які це створили, які створили цю брехню, вони понесуть кримінальну відповідальність. Це буде сьогодні або буде пізніше", - пояснив Мангер.

Як повідомляв APnews раніше, Сергію Стерненку змінили місце проходження домашнього арешту з місця прописки на місце проживання. Відповідне рішення суду оголошено близько 16:00 16 червня.

Новини партнерів

Український командир бойового корабля намагався передати секретні дані російським спецслужбам
У Києві розбили опору скандального ТРЦ на Борщагівці, але одна смуга руху все одно заблокована