"Малолітні дурепи": хуліганки, які влаштували дебош в київській церкві, вибачилися за свою поведінку

"Малолітні дурепи": хуліганки, які влаштували дебош в київській церкві, вибачилися за свою поведінку
Читать на русском

Дівчата розповіли, що вони не вживали наркотики, але випили трохи пива. Вони не думали, що відео побачать сторонні люди.

У Києві дівчата-підлітки влаштували дебош в церкви: задував свічки, курили і пили алкоголь. Всі свої дії дівчата знімали на відео, яке незабаром потрапило в мережу і викликало хвилю обурення.

Зараз же їм довелося вибачатися за свій вчинок. Про це APnews пише з посиланням на опубліковані відео учасниць дебошу.

Одна з них - Настя, яка заявила, що їх вчинок - дурість, яку вони "просто не обміркували".

"Я Настя, та дівчина, яка 1 травня зайшла до церкви і почала вести себе там негідно. Мені дуже шкода, що так вийшло і я показала себе з такого жахливою боку. Це була дурість, яку ми просто не обміркували. І я б хотіла попросити вибачення у всіх людей, всіх віруючих людей, чиї почуття я зачепила", - сказала вона.

Ще одну дівчину звуть Єва. Саме вона задувала свічки в церкві. Дівчина розповіла, що вони не вживали наркотики, але випили трохи пива. За її словами, дівчата не думали, що відео побачать сторонні люди.

"Саме я задула свічку. Хочу щиро попросити вибачення у людей, чиї почуття я зачепила. Не думала, що все буде настільки масово і що хтось із сторонніх людей про це дізнається. Але єдине, що можу сказати, що мені щиро шкода, що в настільки світле свято Великодня ви спостерігали, як дві малолітні дурепи зайшли до церкви і почали творити якусь хрень. Ми не були під якимись наркотичними речовинами і нічого міцного в той день ми не пили. Максимум, це була пляшка пива на людину", - сказала дівчина.

Раніше APnews писав, що у Києві дівчата-підлітки влаштували дебош в церкві: задмухували свічки, курили й пили алкоголь.

Новини партнерів

Друга за популярністю криптовалюта світу встановила новий рекорд вартості
У Донецькій області на кладовищі через вибух під час прибирання могили загинув літній чоловік