Малюська закликав Верховну Раду негайно заборонити стягнення грошей у справі ПриватБанку

Малюська закликав Верховну Раду негайно заборонити стягнення грошей у справі ПриватБанку
Читать на русском

Мін’юст вже підготував законопроект, який забороняє стягувати кошти з банку за рішенням суду

Голова Міністерства юстиції України Денис Малюська звернувся до Верховної Ради, вимагаючи негайно заборонити стягнення грошей у справі ПриватБанку. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Малюськи.

"Ухвала незаконна, нахабна та безглузда, про що вже багато було сказано. Але - судові рішення є обов'язковими до виконання. Очікувати на розгляд апеляції/касації - довго і позитивний результат розгляду далеко не гарантований", - йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що справа стосується депозитів офшорних компаній, які пов’язані з родиною Суркісів, на суму близько 10 млрд гривень. Мін’юст вже підготував законопроект, який забороняє стягувати кошти з банку за рішенням суду.

"Шановні народні депутати, будь ласка, підпишіть, зареєструйте та підтримайте законопроект у якомога стисліші строки. У нас лік іде навіть не на дні, а на години", - зазначив Малюська.

Як повідомляв APnews раніше, Велика палата Верховного суду у понеділок, 15 червня, прийняла рішення про закриття провадження у справі про вклади сім'ї Суркісів у державному "ПриватБанку".

Новини партнерів

Більше психлікарень, менше пологових будинків: скільки лікарень закрилося в Україні в 2019 році
У Німеччині запропонували заморозити будівництво "Північного потоку-2"