Малюська розповів, що подарункові сертифікати на VIP-камери у СІЗО - дуже популярна послуга

Малюська розповів, що подарункові сертифікати на VIP-камери у СІЗО - дуже популярна послуга
Читать на русском

Також міністр юстиції пояснив ідею щодо використання такого “подарунку” чиновниками

Міністр юстиції Денис Малюська повідомив, що послуга подарункових сертифікатів у VIP-камери в СІЗО користується попитом. Так, тільки за перші години запуску такої функції люди придбали щонайменше 4 таких сертифікати, що принесло 28 тисяч гривень. Про це APnews повідомляє з посиланням на розповідь чиновника в ефірі «Сніданку з 1+1».

Малюська нагадав, що вартість сертифікату залежить від міста. Також є певні опції: можна обрати строк — день, тиждень, місяць і місце розташування слідчого ізолятора - це коштує від 1000 до 12000 гривень.

“Київський СІЗО — це 12 тисяч гривень за місяць перебування. До речі, 2 сертифікати придбані саме по 12 тисяч гривень. Послуга вже популярна, вже купляють. Але скільки б ми не отримали за них — це будуть ті кошти, які ми заробимо, щоб навести лад в СІЗО і перестати утримувати людей там в жахливих умовах», — відмітив Малюська.

Та наголосив, що передбачити попит на подарункові сертифікати у VIP-камери СІЗО було неможливо.

Читайте також:
Малюська запропонував дарувати чиновникам "сертифікати" на VIP-камери в СІЗО

Щодо використання такого “подарунку” чиновниками, міністр юстиції сказав наступне:

«Існують правила подальшої долі подарунків, які надходять чиновникам. Частиною цього правила є те, що будь-які подарунки, від яких неможливо відмовитися, тому що він, наприклад, надійшов поштою, передаються роботодавцеві, тобто організації, де працює чиновник. Відповідно, жодних елементів корупції — за умови дотримання законодавства чиновниками — не відбудеться, з одного боку. З іншого — ми отримаємо кошти як благодійну допомогу і зможемо відремонтувати безоплатні камери у слідчих ізоляторах», — повідомив Малюська.

Раніше APnews писав, що за оренду VIP-камер в СІЗО Мін'юст отримав понад 300 тисяч гривень.

Болгарія посилила правила в'їзду для українців
Що таке гепатит і чи варто його боятися. П'ять відповідей на найчастіші запитання

Новини партнерів