Малий бізнес України отримає від держави 2 мільярди гривень на розвиток

Малий бізнес України отримає від держави 2 мільярди гривень на розвиток
Читать на русском

Володимир Зеленський підписав відповідний закон.

Президент Володимир Зеленський підтримав виділення 2 мільярдів гривень на розвиток малого бізнесу в Україні. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Так, президент України підписав закон №2589 "Про внесення змін до закону "Про державний бюджет України на 2020 рік" про Фонд розвитку підприємництва".

Документ передбачає збільшення надходжень до спеціального фонду держбюджету за рахунок дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, які буди видані в обмін на облігації внутрішньої позики, на суму у 2 мільярди гривень.

"Зміни передбачають виділення 2 млрд грн для запуску програми кредитів під 5, 7 та 9 % для підтримки мікро- та малого бізнесу. Програма дасть змогу малим та середнім підприємцям відкривати власну справу та створити тисячі робочих місць вже у 2020 році", - повідомили у прес-службі Офісу президента.

Кабмін має за місяць, від дня набуття чинності закону, затвердити порядок використання вказаних коштів з урахуванням положень закону "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні".

Коментарі

Новини партнерів

Антикорупційний суд розгляне "газову справу" Онищенко заочно
Кулеба назвав дату засідання Ради асоціації "Україна-ЄС": про що говоритимуть