Ми не будемо пояснювати: забудовник повідомив, що буде зі скандальним ТРЦ на Борщагівці у Києві

Ми не будемо пояснювати: забудовник повідомив, що буде зі скандальним ТРЦ на Борщагівці у Києві
Читать на русском

Забудовник вказав, що у найближчі терміни опора, яка заважає руху, буде знесена за власний кошт компанії, а дорожнє покриття відновлене

Радник Київського міського голови, український підприємець Максим Бахматов надав офіційну відповідь забудовника, який зводить торгово-розважальний центр за адресою проспект Леся Курбаса, 20. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Бахматова.

"Мали непорозуміння з частиною будівництва. Скандальне. Я навіть у шоці був. Нижче офіційна відповідь забудовника. Дякую. Тепер чекаємо коли буде все виправлено. Буду вдячний тим, хто живе поруч. Для контролю", - йдеться у повідомленні.

Забудовник вказав, що у найближчі терміни опора, яка заважає руху, буде знесена за власний кошт компанії, а дорожнє покриття відновлене.

"По-перше, хочемо принести свої вибачення усім, кому це спричинило незручності. Ми не будемо витрачати ваш час, пояснюючи вам причини цієї прикрої ситуації", - зазначається у повідомленні.

Також забудовник має намір зробити соціальний проект для мешканців району, форма та зміст якого буде обговорюватись з громадою.

Як повідомляв APnews раніше, у Києві на станції швидкісного трамваю "Кільцева дорога" зводять черговий новий ТРЦ. Цього разу заради будівництва не демонтують будинок, не рубають дерева і не зносять парк. Торговий центр розташувався якраз посеред лінії швидкісного трамваю.

Новини партнерів

Авторка книг про Гаррі Поттера зізналася, що її зґвалтували
Реформи в обмін на "лайки". Зеленський назвав справжню причину відставки уряду Гончарука