Малайзія оголосила про закриття кордонів та початку карантину через коронавірус

Малайзія оголосила про закриття кордонів та початку карантину через коронавірус
Читать на русском

Влада Малайзії прийняли рішення закрити повідомлення з іншими країнами, і ввести комплекс заходів для запобігання поширенню коронавируса.

У Малайзії з метою стримати поширення коронавируса COVID-2019 громадянам країни заборонили залишати Малайзію, а іноземцям - в'їжджати в країну. Рішення озвучив прем'єр міністр Малайзії Мухіддін Яссін, коментую вжиті заходи.

"Я розумію, ви можете відчувати, що вжиті урядом заходи створять труднощі у вашому повсякденному житті. Однак уряд повинен діяти так, щоб стримати поширення вірусу COVID-2019, який, ймовірно, призведе до летальних наслідків в нашій країні", - заявив прем'єр Малайзії Мухіддін Яссін.

Всіх малайзійців будут відправляти на карантин на 14 днів. Крім цього, влада з 18 березня на два тижні призупинять роботу шкіл, закриють по всій країни деякі магазини і місця проведення релігійних обрядів, а також заборонять масові зібрання людей.

У той же час супермаркети і установи, що надають важливі суспільні послуги, такі як банки, продовжать працювати.

"Ми бачили, як деякі країни зробили рішучі кроки щодо стримування спалаху, такі як Китай, в якому відбулося суттєве зниження випадків інфікування COVID-2019", - зазначив прем'єр.

Нагадаємо, на 16 березня в Малайзії зафіксовано 566 випадків захворювання коронавірусом.

Як раніше повідомляв APnews, туристичні місця Барселони спорожніли через пандемію коронавируса, працюють тільки госпіталі і супермаркети.

Також, нехтуючи рекомендаціями Кабміну в Одесі продовжують працювати дитячі спортивні секції.

Новини партнерів

Місія ВООЗ не змогла потрапити у Чернівці через закриття кордонів на фоні коронавірусу
Трюдо повідомив про закриття кордонів Канади через коронавірус