Максима Степанова відправлять у відставку: в «СН» назвали умову

Максима Степанова відправлять у відставку: в «СН» назвали умову
Читать на русском

"Якщо чиновник щось заявляє і обіцяє, то він безумовно це повинен виконувати поза всяким сумнівом", - вважають "слуги народу".

Главу МОЗ Максима Степанова можуть відправити у відставку у разі, якщо до кінця цього тижня МОЗ не розпочне вакцинацію українців. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву «слуги народу» Данила Гетманцева в ефірі телеканалу "НАШ".

"Що нам робити залишається? Поміняємо на ту людину, яка буде своєчасно виконувати свої зобов'язання. Я не думаю, що вакцинація 15, 20 чи 22 числа є вирішальною в протидії коронавірусу. Якщо посадовець щось заявляє й обіцяє, то він безперечно це повинен виконувати поза будь-яким сумнівом”, - зазначив політик.

Нагадаємо, раніше в МОЗ заявляли, що вакцинація від COVID-19 в Україні повинна початися вже в кінці поточного тижня. 16 лютого голова міністерства Максим Степанов допустив перенесення термінів масового щеплення через «логістичні та технічні проблеми».

Додаткової «токсичності» Степанову в очах влади може додавати розслідування НАБУ можливих зловживань МОЗ при закупівлі китайської вакцини компанії Sinovac Biotech за допомогою приватної фірми посередника.

Як повідомляв APnews раніше, у МОЗ розповіли, за якою ціною Україна закупить вакцину від COVID-19.

Новини партнерів

Справу "луцького терориста" Кривоша передали в суд
В Україні можуть продовжити карантинні обмеження ще на два місяці