Майже десять країн евакуюють своїх громадян з Китаю через коронавірус

Майже десять країн евакуюють своїх громадян з Китаю через коронавірус
Читать на русском

США заявили, що будуть евакуювати персонал зі свого консульства в Ухані

У зв'язку з розповсюдженням коронавірусу в Китайській Народній Республіці ряд країн мають намір евакуювати дипломатичний персонал і приватних осіб з уражених районів, повідомляє Reuters.

Німеччина евакуює 90 громадян, які проживають в китайському районі Ухань. Марокко евакуює 100 жителів, в основному студентів, з району Ухань.Франція розраховує повернути близько 800 громадян, які проживають в районі Ухань.

Японія організовує чартерні рейси вже у вівторок для будь-якого зі своїх громадян, які хочуть повернутися з Ухань. Уряд Іспанії співпрацює з Китаєм і Європейським союзом з метою репатріації іспанських громадян з району Ухань.

США заявили, що будуть евакуювати персонал зі свого консульства в Ухані і нададуть обмежену кількість місць приватним громадянам США під час польоту. Деякі приватні громадяни зможуть сісти на "єдиний рейс", що вилітає з Ухані 28 січня в Сан-Франциско.

У Канади близько 167 громадян в районі Ухань. Росія веде переговори з Китаєм про евакуацію своїх громадян з Ухані і провінції Хубей. Уряд Нідерландів оцінює шляхи евакуації 20 громадян Нідерландів з Ухань.

Як раніше повідомляв APnews, Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила про підвищення загрози поширення китайського коронавірусу в світі.

Коментарі

Трамп запропонував допомогти у боротьбі з коронавірусом
В Одесі школи закрили на карантин

Новини партнерів