Майже через 2 місяці після трагічної катастрофи Ан-26 з курсантами - польоти студентів під забороною

Майже через 2 місяці після трагічної катастрофи Ан-26 з курсантами - польоти студентів під забороною
Ексклюзив
Читать на русском

На час слідства від посад відсторонили начальника університету, заступника начальника університету з льотної підготовки та ряд офіцерів, які відповідали за підготовку льотного складу

Минуло майже два місяці після страшної авіакатастрофи літака АН-26 під Чугуєвом в Харківській області. На його борту знаходилися курсанти та офіцери Харківського університету Повітряних Сил імені Кожедуба.

Однак до сих пір навчальні польоти в університеті так і не відновили. Про це в коментарі APnews сказав начальник прес-служби Харківського національного університету повітряних сил, майор Олег Кошовий.

Він також зазначив, що слідство досі триває.

"На час слідства від посад відсторонили начальника університету, заступника начальника університету з льотної підготовки та ряд офіцерів, які відповідали за підготовку льотного складу", - розповів начальник прес-служби.

Нагадаємо, 25 вересня під Чугуєвом Харківської області розбився військовий літак Ан-26. На його борту знаходилися курсанти та офіцери Харківського університету Повітряних Сил ЗСУ ім. Кожедуба. В результаті НП миттєво загинули 25 осіб, 2 курсанта встигли вистрибнути з літака. Пізніше один з них помер у лікарні. Відразу після катастрофи в Україні припинили всі навчальні польоти на період розслідування причин катастрофи Ан-26.

Також APnews писав, що Урядова комісія назвала п'ять причин авіакатастрофи Ан-26.

У МОН роз'яснили, чи будуть виші знижувати вартість оплати за контрактом через COVID-19
У МОЗ запропонували бізнесменам працювати сторожами, вахтерами і сантехніками на "карантині вихідного дня"

Новини партнерів