Майже 17 000 закарпатців зробили щеплення проти COVID-19 в Угорщині

Майже 17 000 закарпатців зробили щеплення проти COVID-19 в Угорщині
Читать на русском

Жителі Закарпатської області мають можливість вакцинуватися в Угорщині до кінця серпня.

За даними Генерального консульства Угорщини в Ужгороді, з першого липня по дев’яте серпня в угорських пунктах пропуску було вакциновано 16 464 громадян України із Закарпаття. До кінця серпня закарпатці ще мають можливість зробити щеплення в пунктах пропуску Угорщини.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву начальника управління Єврорегіональної співпраці Закарпатської ОДА Олександра Білака.

За його словами, ця вакцинація буде продовжуватися до 31 серпня. Вона буде здійснюватися лише у двох пунктах пропуску "Загонь" і "Барабаш".

Він зазначив, що під час вакцинації українські громадяни отримують довідку, після чого вони вказують адресу консульства в Ужгороді або Берегово, де бажають отримати сертифікат про вакцинацію. Що найважливіше, COVID-сертифікат буде дійсний й в інших країнах Європейського союзу.

За словами Білака, закарпатці, які вакцинувалися на пунктах пропуску в Угорщині, мають про це повідомити свого сімейного лікаря.

Також він подякував уряду Угорщини за таку можливість.

"Це ще раз підтвердження хороших добросусідських українсько-угорських відносин", - резюмував Білак.

Раніше APnews повідомляв, в Україні вже 14% дорослого населення вакцинувалися або отримали перше щеплення від коронавірусної інфекції з початку кампанії вакцинації.

Новини партнерів

"Сухий" фонтан і алея сакур: киянам показали, як зміниться Арсенальна площа – фото
Зеленський про Путіна: ірраціональний і занадто емоційний, коли йдеться про Україну