Ляшко заявив, що введення жорсткого локдауну в Україні - виключно резервний момент

Ляшко заявив, що введення жорсткого локдауну в Україні - виключно резервний момент
Читать на русском

За словами головного санлікаря, система витримає до 10 тисяч хворих на COVID-19 за добу.

Система охорони здоров'я України справляється з кількістю хворих на коронавірус, а запровадженя жорсткого локдауну - "виключно резервний момент". Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода, передає APnews.

За словами головного санлікаря, система витримає до 10 тисяч хворих за добу на COVID-19.

"Сьогодні ми реєструємо по 5 000-5700 випадків в Україні – колапсу немає. Система охорони здоров’я справляється. Ми говоримо, що і до 10 тисяч – будемо справлятися. Певні лікарні будуть завантажуватися, госпіталізувати, перепрофільовувати нові ліжка і буде досить велика кількість хворих. Тому для того, щоб цьому запобігти, ми просимо всіх дотримуватися всіх протиепідеміологічних норм і правил", - зазначив Ляшко.

При цьому заступник глави МОЗ додав, що вони роблять усе можливе, щоб не було колапсу. При цьому назвав повний локдаун у країні - крайньою мірою.

"Ми робимо все можливе на національному рівні, щоб запобігти, по-перше, колапсу системи охорони здоров’я, по-друге, щоб не зупиняти нашу економіку. Ми розуміємо, що впровадження жорсткого локдауну – це вже виключно такий резервний момент, коли не можна буде нічого іншого зробити".

Як повідомляв APnews раніше, екс-глава МОЗ розгромив ідею локдауна в Україні.

Читайте також:

Новини партнерів

Азербайджан десятками винищує військову техніку та солдат Вірменії. Відео
Під Одесою внаслідок зіткнення двох авто постраждали 7 людей: всі потрапили у лікарню