Ляшко заявив, що в Україні не знижується захворюваність на коронавірус

Ляшко заявив, що в Україні не знижується захворюваність на коронавірус
Читать на русском

Ляшко вказав, що наразі в Україні є 26 тисяч підготовлених місць для потенційно інфікованих

В Україні не знижується захворюваність на коронавірус COVID-19, проте система охорони здоров'я наразі справляється. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка в ефірі ток-шоу "Свобода слова".

"Так, є проблеми. Проблеми в тому, що захворюваність на коронавірусну хворобу в Україні не знижується. Ми зараз уже десь з 17 квітня перебуваємо в діапазоні кількості випадків захворювання від 350 до 550, така ситуація триває 18 днів. І коли ми розглядаємо, а що у нас відбувається в закладах охорони здоров’я, чи готова вона справлятись з такою кількістю захворювань... Ми бачимо спроможність системи охорони здоров’я справлятись, тому було прийнято рішення поступово знаходити і балансувати між відновленням економіки і протиепідемічними заходами", - підкреслив він.

Ляшко вказав, що наразі в Україні є 26 тисяч підготовлених місць для потенційно інфікованих.

"Заповнені хворими зараз - 3 тисячі ліжок. Тобто ми бачимо, що 12 відсотків ліжок заповнені хворими з коронавірусною хворобою. При тому, що активних хворих у нас 9 тисяч", - додав Ляшко.

Як повідомляв APnews раніше, очільник Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко ліг в госпіталь Державної Прикордонної Служби України із високою температурою та всіма симптомами коронавірусної інфекції.

Новини партнерів

Мінімум за 140 років: в Десні рекордно знизився рівень води
У ВООЗ вважають заяви США про штучне походження коронавірусу спекулятивними