Ляшко заявив, що в Україні не було першої хвилі COVID-19

Ляшко заявив, що в Україні не було першої хвилі COVID-19
Читать на русском

Як приклад Ляшко навів Францію, Іспанію, Німеччину і Велику Британію, де чітко простежуються перша хвиля пандемії в березні-квітні та друга у вересні-жовтні

Головний санітарний лікар Вікторі Ляшко заявив, що в Україні не було першої хвилі пандемії коронавірусу, оскільки влада намагалась запобігти поширенню і піковому зростанню кількості хворих і це вдалось. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву головного санітарного лікаря в ефірі Українського радіо.

Як приклад Ляшко навів Францію, Іспанію, Німеччину і Велику Британію, де чітко простежуються перша хвиля пандемії в березні-квітні та друга у вересні-жовтні.

"У нас не було хвилі, а поступове зростання, з яким ми з системою охорони здоров'я справляємося. Тому першої хвилі як такої у нас не було", - пояснив він.

Ляшко додав, що хвиля коронавірусу - це коли є пікове завантаження до 10 тисяч, потім падає кількість до поодиноких випадків, і потім знову виходить на десятки тисяч на день.

Як повідомляв APnews раніше, президент України Володимир Зеленський заявив, що через жорсткий карантин в Україні повністю збили першу хвилю пандемії коронавірусу, цього досягли завдяки тому, що в Європі вона почалася раніше.

Новини партнерів

"Динамо" оновило контракти з головними талантами
"Лома" проти "Бруклінця". Все що потрібно знати про титульний супербій Ломаченко - Лопес