Ляшко заперечив масову госпіталізацію людей, які контактували з зараженими коронавірусом

Ляшко заперечив масову госпіталізацію людей, які контактували з зараженими коронавірусом
Читать на русском

Ляшко зазначив, що наразі специфічної терапії для лікування хворих з вірусом COVID-19 не існує

Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ході брифінгу заявив, що самоізоляція в будинку в умовах поширення коронавіруса є безпечною.

"Не повинно бути ніякої стигматизації людей за ознаками, в тому числі за наявністю хвороби. Самоізоляція в будинку є безпечною. Це соціальна відповідальність кожного з нас, коли люди не виходять на вулицю, не відвідують громадські місця. Водночас в суспільстві сформувалося помилкова думка про те, що ми повинні всіх, хто бачив, чув або доторкнувся до людини, коли у нього ще не було симптомів, ми повинні ізолювати в медустановах. ми не зможемо ізолювати всіх, це здорові люди, навіть якщо вони були контактними. Є чіткі алгоритми пітьми Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) від 27 лютого про те, кого потрібно ізолювати. Цими питаннями повинні вирішувати фахівці ", - пояснив він.

Також Ляшко зазначив, що наразі специфічної терапії для лікування хворих з вірусом COVID-19 не існує, хворим надається симптоматичне лікування.

"Ми рекомендуємо сімейним лікарям починати лікування і вести медико-санітарне спостереження за кожним випадком. У випадку масового поширення госпіталізація буде необов'язковою. Якщо будуть самотні випадки, ми будемо проводити госпіталізацію для локалізації вірусу", - додав заступник міністра охорони здоров'я.

Новини партнерів

Facebook дозволив ВООЗ безкоштовно публікувати інформацію про Covid-19
Міністри відмовляються працювати зі Шмигалем: голосів за пакетне голосування не вистачає